REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Keram

29.10.2013 14:48

Może i powstało takie Stowarzyszenie "efemeryda" dla własnego samozadowolenia, bo do mieszkańców ta informacja nie dotarła.
keram

# Dorota

30.10.2013 08:08

Hehe krzaczki posadziliście, trawkę skosiliście, w końcu samochody nie stają w błocie. 16 bloków a jedna ławka i jeden plac zabaw - to są fakty! Nie bądźcie śmieszni! Mieszkam na Pirenejskiej i nie raz byłam na tym waszym placyku i nie raz usłyszałam, że skoro nie jestem z tąd to powinnam sobie pójść, bo za to nie płace. Nie wiecie już jak się bronić.

# Andrzej P.

30.10.2013 09:15

Widzicie Państwo, tuż po ukazaniu się artykułu Pani Małgorzaty wasi pracownicy przystąpili do porządkowania terenów wokół bloków przy Apenińskiej i Pirenejskiej. Raptem skoszono trawy, zagrabiono liście i zaczęto sadzić wspomniane krzewy. Wracając przed chwilą z zakupów zauważyłem, że na terenach należących do WAM pojawili się pracownicy z grabiami. Ciekawym zdaje się, że więcej uczynił jeden artykuł reporterki niż wasze Zgromadzenie Wspólnot przez ponad rok.
z poważaniem
Andrzej

REKLAMA

# oburzona mieszkanka

30.10.2013 09:34

Aż nie wierze! Ogródek zabaw z prawdziwego zdarzenia?! To zwykły, podstawowy plac zabaw! I musieliście go postawić, bo na miejscu poprzedniego stoi teraz blok!Znaleźliście pieniądze na usunięcie azbestu? - To my mieszkańcy walczyliśmy o to tyle lat! i to z naszych pieniędzy to zrobiliście! z naszych składek bohaterzy! To nie cud świata tylko normalna spraw! a na zdjęciu ze psem to chodnik i pseudo kącik zabaw przynależny do nowego bloku!

# kryśkot

30.10.2013 10:04

Dzwonili, z całą pewnością dzwonili - ludzie z administracji, z zarządów wspólnot, bo się przestraszyli i musieli bronić! A dzwonić nie musieli ci, za których wypowiedziała się autorka... Prawda

# obywatel XYZ

30.10.2013 17:43

To chyba członkowie zarządów powinni pójść na spacer. Pokazali na zdjęciach malutki skrawek terenu pomiędzy trzema blokami, który jest naprawdę ułamkowy względem całego osiedla a zapomnieli o caaaaaaałej niezagospodarowanej reszcie. Śmieszne to sprostowanie. Posłuchajcie co mieszkańcy mają do powiedzenia.

REKLAMA

# karoll

04.11.2013 09:06

Ale zarzuty to dotyczyły chyba braku placów zabaw i ławek a nie krzaków. Krzaków to u nas dostatek.

# mieszkanka

08.11.2013 22:37

Proponuje członkom Wspólnot Bemowo III i WAM iść na spacer na Bemowo IV, to przeżyją pozytywny szok! Tam są ławki, zadbana roślinność, liczne boiska do koszykówki, siatkówki / tenisa, piłki nożnej oraz kilka placów zabaw. Wszystkie bloki (choć dużo młodsze od tych na B.III), to od wielu lat już ocieplone. Dziury w jezdni łatane od razu po zimie, czego nie można powiedzieć o B.III, gdzie skręt z Wrocławskiej w Pirenejską grozi urwaniem koła, a każda wspólnota miga się mówiąc, że to nie jej teren i nie będzie płacić za załatanie 4 dziurek. Uczcie się współpracować drodzy Państwo i działać dla dobra mieszkańców. Zawsze o pomoc czy doradztwo możecie poprosić Administracje B.IV lub Burmistrza Bemowa.

# gość m

23.06.2014 12:57

Panie #Andrzej P. oraz podobni jemu, lepiej ujadać niż coś robić. Proponuję zakasać rękawy, zakupić kilka ławek, lub posadzić drzewo lub przekopać ogórek zamiast nieustająco marudzić. Nie tylko wspólnoty, ale i sami mieszkańcy osiedla bez oglądania się na innych dbają o otoczenie.
Proszę spojrzeć na nowe osiedla, ogrodzone wysokim płotem bez skrawka zieleni.
A Pani autorce proponuję zapoznanie się z tematem przed kolejnym burzeniem mieszkańców.

REKLAMA

# bura

23.06.2014 13:10

#Dorota napisał(a) 30.10.2013 08:08
Hehe krzaczki posadziliście, trawkę skosiliście, w końcu samochody nie stają w błocie. 16 bloków a jedna ławka i jeden plac zabaw - to są fakty! Nie bądźcie śmieszni! Mieszkam na Pirenejskiej i nie raz byłam na tym waszym placyku i nie raz usłyszałam, że skoro nie jestem z tąd to powinnam sobie pójść, bo za to nie płace. Nie wiecie już jak się bronić.

Nie dość, że Pani nie stad i korzysta to jeszcze narzeka, ech ludzie :(

# zzw

04.07.2014 19:22

My się mamy dokładać do placu zabaw.....to Ja płace za grunty po której jeżdżą samochody pod samą naszą klatką. OBY NIE DOSZŁO KIEDY DO NIE SZCZĘŚCIA !!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA