REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# warszawiak

30.04.2012 11:25

Przerażający jest fakt, że ludzie mieszkają, pracują, po prostu żyją w danym miejscu (mieście, dzielnicy) i do głowy im nie przychodzi, żeby tam płacić podatki. Przecież korzystają z całej miejskiej infrastruktury każdego dnia: wydeptują ścieżki, jeżdżą ulicami, wyrzucają śmieci do ulicznych koszy... i myślą, że im się to należy?

# Anna

03.05.2012 18:20

karta mieszkańca ze zniżkami jest jak najbardziej wskazana!

# Marcin

07.05.2012 12:53

A co w tym złego jeśli ci ludzie chcą po prostu podziękować swojemu rodzinnemu miastu za to, że korzystało się z jego infrastruktury, systemu szkolnictwa za darmo przez prawie 30 lat.
Ja zamierzam płacić swojemu rodzinnemu miastu za to wszystko co od niego dostałem przez pierwsze 15 lat mojej pracy - potem przemelduję się do Warszawy i tu będę oddawał moje podatki.

REKLAMA

# Kaska45

07.07.2014 18:26

Ludzie stronią od płacenia podatku. Nawet przy rozliczaniu PITa robią wszystko, by ten podatek był najmniejszy - http://ulganadziecko.waw.pl/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA