REKLAMA
REKLAMA

Odzież medyczna

13.05.2016 18:18 Raaachel
Najlepsza odzież medyczna znajduje się w sklepie http://balmarq.pl/
Gwarancja jakości, funkcjonalności i modnego fasonu. Zaufaj firmie która jets na rynku od wielu lat!
11.10.2016 09:33 #grt
Ja z kolei polecam firmę Meditrendy Medyczna Moda, wreszcie ktoś kreuje modę medyczną i ma tak szeroką ofertę odzieży we wzorki czy np. antybakteryjne tkaniny. wejdźcie na stronę i zobaczycie że już nie będziecie kupować gdzie indziej Meditrendy Medyczna Moda
11.10.2016 09:36 #cleo
faktycznie, Meditrendy ma obecnie najlepszą ofertę na rynku, odzież medyczna z USA jest dla mnie fenomenalna, a fartuchy medyczne to już mistrzostwo
16.10.2017 13:40 #hanka9
Dobra i trwała odzież medyczna to www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/. Kilka razy tam zamawiałam i jestem bardzo zadowolona, zarówno z cen jak i jakości
28.10.2017 16:32 Adinowak91
Moja znajoma zamawia odzież medyczną ze strony: http://odimed.pl/. Z tego co widziałem mają spory wybór i damskiej i męskiej odzieży.
REKLAMA
28.10.2017 19:51 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
02.11.2017 21:15 #madzia444
Ciekawe wskazówki dajecie w tym zakresie, rzeczywiście mi się podobają takie opcje w zakresie odzieży medycznej. Jeśli szukacie dobrego sklepu to polecam tam gdzie ostatnio zrobiłam zakupy : venauniformy.pl posiadają rewelacyjny wybór uniformów medycznych dla pełnej obsługi medycznej w szpitalach czy prywatnych klinikach.
03.11.2017 08:13 #Volturisx
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
29.12.2017 19:15 #romekwe
Może zainteresuje cię oferta, sklepu kegel24.pl. To sklep, który specjalizuje się w sprzedaży odzieży roboczej i wszelkich akcesoriów wymaganych przez przepisy BHP. Ma bardzo rozbudowaną ofertą, więc bez problemu znajdziesz produkty, które cię interesują za dobrą konkurencyjną na internetowym rynku cenę
29.12.2017 21:02 #Syf sssyf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
15.03.2018 09:36 becia111
bardzo ładne fartuszki można kupić na stronie https://anilon.pl/pl/. ładne kolory!
15.03.2018 09:37 #Maria.Leska
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
28.03.2018 09:11 #iwona12
Świetną odzież medyczną można dostać w Łodzi : http://ergolife.com.pl
28.03.2018 10:23 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
28.03.2018 10:23 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE..
REKLAMA
28.03.2018 13:04 Denil222
Chcecie kupić skrzyniopalety ale nie wiecie skąd? Polecam Wam wejść na https://www.utzgroup.pl/skrzyniopalety/ i zapoznać się z ofertami tego producenta. Myśle, że nie jedna osoba postanowi coś od niego zakupić.
28.03.2018 13:31 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE...
10.05.2018 13:35 #olek
skamex ma calkiem tanio duzo firm sie u nich zaopatruje
http://www.skamex.com.pl/
10.05.2018 13:58 #ssss.zmatta sss.zeptannnna
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

82/2141 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Prace ogólnobudowlane 14 zł/h. Tel. 728-599-254

Fauna i flora
 Szczeniaki rodow. rasy GOŃCZY POLSKI, czarne podpalane, odbiór po 22.08. w Warszawie tel. 502040107.

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

Jedzenie na telefon
 Apple iPhone X 64GB -400 EURO, Apple iPhone X 256GB-430 EUR, Samsung S9 + / S9 Huawei P20 Pro - 355 EUR WhatsApp: +447751961212 Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212 Jesteśmy sprzedawcą telefonów komórkowych. z magazynem w Wielkiej Brytanii Bezpłatna wysyłka kurierów Fedex i DHL do wszystkich naszych klientów. Dostawa w ciągu 48 godzin 15% promocyjna promocja rabatowa za 2 jednostki i więcej. Nasze telefony są nowe, zapakowane w oryginalne pudełko z kompletnymi akcesoriami i objęte dwuletnią gwarancją. Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.