REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Odzież medyczna

13.05.2016 18:18 Raaachel
Najlepsza odzież medyczna znajduje się w sklepie http://balmarq.pl/
Gwarancja jakości, funkcjonalności i modnego fasonu. Zaufaj firmie która jets na rynku od wielu lat!
11.10.2016 09:33 #grt
Ja z kolei polecam firmę Meditrendy Medyczna Moda, wreszcie ktoś kreuje modę medyczną i ma tak szeroką ofertę odzieży we wzorki czy np. antybakteryjne tkaniny. wejdźcie na stronę i zobaczycie że już nie będziecie kupować gdzie indziej Meditrendy Medyczna Moda
11.10.2016 09:36 #cleo
faktycznie, Meditrendy ma obecnie najlepszą ofertę na rynku, odzież medyczna z USA jest dla mnie fenomenalna, a fartuchy medyczne to już mistrzostwo
16.10.2017 13:40 #hanka9
Dobra i trwała odzież medyczna to www.apolonia.com.pl/odziez-medyczna/. Kilka razy tam zamawiałam i jestem bardzo zadowolona, zarówno z cen jak i jakości
16.10.2017 14:23 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .
28.10.2017 16:32 Adinowak91
Moja znajoma zamawia odzież medyczną ze strony: http://odimed.pl/. Z tego co widziałem mają spory wybór i damskiej i męskiej odzieży.
28.10.2017 19:51 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
02.11.2017 21:15 #madzia444
Ciekawe wskazówki dajecie w tym zakresie, rzeczywiście mi się podobają takie opcje w zakresie odzieży medycznej. Jeśli szukacie dobrego sklepu to polecam tam gdzie ostatnio zrobiłam zakupy : venauniformy.pl posiadają rewelacyjny wybór uniformów medycznych dla pełnej obsługi medycznej w szpitalach czy prywatnych klinikach.
03.11.2017 08:13 #Volturisx
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

41/1930 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Finanse
 01. A. +++ Na Black Friday 2017 pożyczka gotówkowa Ratkomat 100% przez Internet. Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu dla każdego do 10 000 zł z 24-miesięcznym okresem spłaty: www.get-money.pl/chwilowki

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie