REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nie pomaga mi dietetyk

17.04.2017 14:37 #Maruda
Gdzie szukać pomocy gdy w odchudzaniu nie pomaga dietetyk i ćwiczenia?
18.04.2017 01:39 #Jakosia
Może to nie jest wina dietetyka. słyszałam kiedyś w TV wypowiedź specjalisty żywieniowego że to co proponują dietetycy to jest odpowiednie dla ok 60% populacji. Cala reszta może mieć problemy wynikające z niedopasowania diety do genotypu. Krótko mówiąc dieta powinna być zindywidualizowana przez dopasowanie do genotypu każdego człowieka. Badania genetyczne można wykonać w placówkach
18.04.2017 08:06 #vorisluu
Jeżeli chcesz schudnąć to przede wszystkim nastaw na to swój umysł, zacznij robić cokolwiek w tą stronę czyli nawet jakieś brzuszki, przysiady i tak dalej i... poczytaj w internecie co jeść, a czego nie. Prawda jest taka, że do dietetyka wcale iść nie musisz. Wejdź np. na stronę Adamed Expert a następnie znajdź dział Odchudzanie/Zdrowe żywienie i poczytaj o wszystkim. Powodzenia!: )
10.05.2017 09:49 #Migotka
Na mnie też nie działały diety. Nie wiem czy to ja coś źle robiłam, czy mój dietetyk. Schudłam dopiero, jak zdecydowałam się na zabieg założenia balonu orbera. Jak ktoś chce zgubić tylko kilka kilogramów, to może zapisać się na siłownie. Ja miałam zbyt dużą nadwagę i chory kręgosłup. Myślałam już o operacji zmniejszenia żołądka, ale bałam się narkozy. Wybrałam balon, bo był tańszy.
12.05.2017 09:43 #Aniol
Może nie ma odpowiedniej wiedzy? Dla pewności wybierz się jeszcze do innego dietetyka i posłuchaj jego rad. Moja ciotka z Częstochowy chodzi do www.zdrova.com.pl i nie narzeka, że nie pomaga ;)
12.05.2017 15:48 #mala-mi
Jesli nie ma efektów pomimo diety i ćwiczeń należy sprawdzic czy nie jesteś na coś chory. Schudnięcie może utrudniać np cukrzyca lub złe hormony tarczycy (za niskie lub za wysokie). Należy wykonać badania krwi i skonsultować je z lekarzem oraz dietetykiem. W przypadku wyników TSH endokrynolog dopuszcza wynik 1 - 4 a dietetyk 1 - 2. Ja mam TSH 3,7 i tyje "od powietrza".
13.05.2017 19:54 #izka36
A może dieta z dostawą Warszawa rozwiązałaby Twój problem? Grunt to regularne, zbilansowane posiłki o odpowiedniej kaloryczności do Twojego trybu życia. Oczywiście badania również warto zrealizować, bo tarczyca faktycznie potrafi namieszać :(
25.05.2017 17:38 #miska
Mi trochę ta dieta od dietetyka jednak pomogła i http://thermline.com.pl/therm-line-forte też oczywiście, bo bez naturalnych suplementów odchudzanie jest mało efektywne jednak
10.10.2017 19:56 marios
Mi dietę robiła koleżanka z http://livediet24.com i nareszcie zacząłem chudnąć :p
10.10.2017 20:29 #Ostradzi da
To najgorszy syf i ściema. nie polecam
12.10.2017 22:08 Jeich
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
13.10.2017 08:31 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma .,

641/2754 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Poszukujemy chętnych do udzielania korepetycji online na nowej platformie uczsie24.pl. Poszukujemy korepetytorów z różnych przedmiotów. Zarejestruj się wypełnij swój profil i zacznij zarabiać wygodnie z domu nauczając innych. Jesteś studentem, pracujesz i chcesz sobie dorobić? Możesz to robić online i w dogodnych dla siebie godzinach. Poznaj stronę internetową: uczsie24.pl Polub nas na facebooku: https://www.facebook.com/Uczsie24/

Porady prawne
 Specjalizujemy się w trudnych sytuacjach finansowych. Ugody, umorzenia długów, nakazy zapłaty, upadłości. W-wa al. Jerozolimskie 6 pok. 300 p. III, tel. 501286776

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Mam do oddania małego, czarnego konta, urodzonego w lipcu tego roku. Kotek odrobaczony, szczepiony, po przeglądzie. Zdjęcia i inne informacje na priv (790519960) Marcin Wielocha

Finanse
 01. A. Pożyczka Rapida dla zadłużonych i z wpisami w bazach. Nie sprawdzamy baz dłużników. Wstępna decyzja w 1 minutę (wypłata pożyczki tego samego dnia). Szybki wniosek online na stronie : http://www.get-money.pl/chwilowki

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.