REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Obiektyw

20.02.2019 22:01

"Dwa lata temu próbowali postawić tę antenę na naszym bloku - Urbanowicza 45, ale udało się ich pogonić. W zeszłym niestety dogadali się z blokiem nr 41... Jak to zablokować?" Okazaliście się kretynami - mając anteny mieliście by dochód z dzierżawy dachu a tak to sąsiedzi będą mieli. Nie zablokujecie bo stacje bazowe są inwestycjami celu publicznego i jako klienci chcemy tych stacji bazowych miejscami dla dobrego zasięgu albo szybkiego internetu.

# masakra

25.02.2019 06:00

Jakie to polskie. Ja nie mam to dlaczego sąsiad ma mieć.

# Martal

25.02.2019 14:17

Rafalska pier dyrdymały Jeszcze niedawno mówiła., że budżet nie jest z gumy i dla wszystkich nie starczy . Mowa o niepełnosprawny ,pielegniarkach, nauczycielach . Raptem znalazła 40 mld ? Zupa im się zstrzesla po utworzeniu Koalicji Europejskiej ?

REKLAMA

# Smola

02.03.2019 10:13

Problem z zasięgiem jest taki, że w danym miejscu (najczęściej spotyka mnie to w garażach) w mojej sieci kom. nie mam zasięgu, a osoba obok prowadzi rozmowę (ma tel w innej sieci). Innym zaś razem jest odwrotnie. Podobne sytuację zdarzają się w lasach, w głębi mieszkań, osiedlach z gęsta, wysoką zabudowa. Zatem da się i nie zawsze trzeba dowalac kolejne BTSy - wystarczy porozumienie między telekomami.

# hjvtcrtd

19.06.2019 23:09

@Smola nie wystarczy porozumienie między telekomami. Raz, że każdy operator korzysta z innego sprzętu, dwa że jeśli nawet wspólnym elementem byłyby wyłącznie anteny to stacja nadawałaby z bardzo małą mocą, trzy że taka stacja dużo szybciej przekroczyłaby normy promieniowania, a cztery że w praktyce takie stacje nie mają przyszłości, bo możliwości dalszej rozbudowy nie ma żadnej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA