REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Najlepszy broker forex w Warszawie?

# pedros

13.06.2017 08:47

Czy ktokolwiek ma w tym doświadczenie?
W jaki w ogóle sposób zweryfikować, który broker forex będzie najlepszy dla kogoś, kto dopiero zaczyna inwestować? I czy lokalizacja ma znaczenie?

# pawelr

14.06.2017 08:21

Nie wiem jaki jest najlepszy, napiszę ci u kogo działam i dlaczego akurat u niego.
Jestem w easyMarkets. Zdecydowało kilka kwestii. Mają faktycznie oddział w Warszawie, więc możesz się normalnie wybrać na spotkanie, ale i tak działasz przed swoim lapkiem. Zdecydowana większość brokerów działa w Polsce jedynie wirtualnie, nie prowadza biura. W przypadku tego brokera istotna była dla mnie też licencja cypryjska, bo z niej wynika fundusz gwarancyjny, o którym mało kto wie, bo mało kto, go ma. Pewnie, że są też pod nadzorem KNF, ale po prostu ta licencja cypryjska jest bardziej wymagająca.

# bomber

16.06.2017 14:08

Tzn. tak - w praktyce nie spotykasz się z brokerem brawie w ogóle, ale fakt, że ma oddział w Polsce moim zdaniem jest zdecydowanie korzystny. Ważniejsze jest jednak to, o czym pisze Paweł. Mało kto zdaje sobie sprawę z tych licencji, a przecież ten fundusz gwarancyjny ma ogromne znaczenie. Też działam na easyMarkets, byłem na jednym spotkaniu. Też wyszła z tego konkretna wiedza. U nich podoba mi się to, że każda osoba z którą rozmawiam, ma pojęcie o swojej robocie. Nie jest to byle pracownik siedzący na telefonie.

REKLAMA

# majkelsk

20.06.2017 08:19

Dokładnie tak. To, że broker będzie mieszkał w tym samym mieście co Wy, kompletnie nic nie daje - zapewniam Was. Bo może się wybierzesz na jedno, dwa spotkania i to wszystko. W tych czasach sprawy załatwia się przez maila, telefon, komunikator. Ludzie nie mają czasu na spotkania, bo są one głównie wizerunkowe. W przypadku brokerów największe znaczenie mają funkcje ograniczające ryzyko inwestowania, wpływające na bezpieczeństwo. Ale ja też patrzyłem na to, czy broker faktycznie ma w Polsce placówkę i polski support.

# kubesekielski

21.06.2017 08:46

Z punktu widzenia inwestora znaczenie ma wyłącznie jedna kwestia - bezpieczeństwo i sposoby na jego maksymalizację. Każdy kto działa na forex powie ci, że na starcie musisz mieć gwarantowany stop loss, musisz mieć gwarancję tego, że nie zejdziesz do ujemnego salda, no i stałe spready. Jeśli dany system tego nie ma to naprawdę szkoda twojego czasu, bo w praktyce szybko wyzerujesz konto, a nawet wejdziesz na debet. Czy coś takiego ma sens? Moim zdaniem absolutnie go nie ma!

# bamber

23.06.2017 08:56

Nie ma czegoś takiego jak rankingi brokerów. Brokerów można oceniać indywidualnie na podstawie oferowanych narzędzi. Tutaj można porównać ich parametry, kwestie związane z ograniczaniem ryzyka i to właśnie powinno mieć największe znaczenie. A inne elementy? Oddział? Nie jest decydujący, ale na pewno lepiej wybrać brokera działającego w Polsce nie tylko wirtualnie. No i warto rozmawiać z ludźmi, którzy na forex są po prostu od dawna.

REKLAMA

 Bogdan8996

23.06.2017 11:14

Ja od kilku lat inwestuje w xm.com Myślę, że jak jesteś początkujący, to najlepiej będzie abyś zaczął od demo, możesz otworzyć je u kilku brokerów i zobaczyć gdzie będzie Ci najlepiej. Ja też tak zrobiłem, ale zostałem w xm. Platformę maja bardzo łatwą w obsłudze, pieniądze zawsze wypłacają, jeśli potrzebujesz pomocy to wystarczy, że do nich napiszesz, oddzwaniają bardzo szybko lub odpisują, w zależności co wolisz. Możesz też otworzyć sobie u nich konto handlowe i wpłacić najmniejszą kwotę, a masz wtedy dostęp do wszystkich darmowych webinarów, jest ich bardzo dużo. W ten sposób wybierzesz sobie najlepszą metodę do inwestowana na rynku. Ja mam 3 podstawowe: Price Action, Ichimoku, Fibonacci. Z doświadczenia powiem Ci jednak, że na początek najlepiej jest zacząć od demo, dopóki dobrze nie wypracujesz swojej metody inwestowania.
#pedros napisał(a) 13.06.2017 08:47
Czy ktokolwiek ma w tym doświadczenie?
W jaki w ogóle sposób zweryfikować, który broker forex będzie najlepszy dla kogoś, kto dopiero zaczyna inwestować? I czy lokalizacja ma znaczenie?

# bamber

26.06.2017 09:00

Webinary dopiero przy kasie? W easyMarkets masz je za darmo, przed wpłacaniem kasy. I masz też całą bazę wiedzy no i standardowo wersję demo, tak więc nie róbmy sensacji z byle czego...

# hosteks

27.06.2017 08:19

Webinary w easyMarkets masz za darmo i wcale nie musisz być ich klientem, tj. korzystać z systemu. Testowanie wszystkich usług brokera powinno być całkowicie darmowe. Jeśli ktoś wymaga od was, żebyście płacili za webinar, to naprawdę jest to pozbawione sensu. Są lepsze systemy, z darmową bazą wiedzy, lepszymi narzędziami i właśnie takimi tematami znacznie lepiej będzie się wam zainteresować. Pamiętajcie, że chodzi o wiedzę i konkrety.

REKLAMA

# MarcinFX

22.11.2017 08:58

W przypadku brokera miasto nie ma żadnego znaczenia. Bardziej istotna jest kwestia, żeby był to regulowany broker w Polsce (przez KNF), wtedy ma nadzór i można założyć, że będzie bardziej uczciwy. Omijałbym tych brokerów, którzy są na rynku krótko i są zarejestrowani w jakimś dziwnym miejscu, np. na Cyprze, bo tam regulacja jest - nazwijmy to - mniej "wnikliwa". Przejrzyj sobie jakieś porównania brokerów (najlepiej kilka różnych, ja polecam: http://www.najlepszybroker.pl). Z takich zaufanych, typowo Polskich brokerów, którzy są na rynku od wielu lat, masz np. http://www.najlepszybroker.pl/xtb/, albo http://www.najlepszybroker.pl/tms/.

# Kristennoob

22.11.2017 19:20

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break