REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie do wynajęcia?

17.12.2002 09:30 #misso
Mam pytanko - czy ktoś z Was nie słyszał przypadkiem od sąsiadów lub nie widział ogłoszenia o tanim mieszkanku (1-2 pok.) do wynajęcia w naszych okolicach? Ja wiem, że forum może nie jest najlepszym miejscem, ale wszystkie ogłoszenia są przez agencje, a znajomi woleliby uniknąć płacenia pośrednikom. Albo może ktoś wie gdzie w sieci można znaleźć jakieś ogłoszenia bezpośrednie dotyczące naszego rejonu...?
18.12.2002 01:44 Przewoos
Tak się składa, że słyszałem. Zapraszam na priv przewoos@wp.pl
16.01.2003 14:44 #tata
ile masz na myśli mówiąc tanie?
18.03.2013 20:27 #bla bla
Dołączam się do "pytanka" #misso - choć konkretniej to może wchodziłaby w grę jakaś opieka nad mieszkaniem - czyli same opłaty?
18.03.2013 23:32 #Krzysztof
Należy sporządzić umowę użyczenia lokalu mieszkalnego/ użyczenie za opłaty/ a następnie zgłosić do Urzędu Skarbowego. Podatek płaci/ symboliczny/ tzw biorący do użyczenia. I w tym przypadku są dwie strony zabezpieczone./
REKLAMA
02.01.2017 19:02 dominikgala
Warto czasem zobaczyć, co mają wyszukiwarki ofert dotyczących nieruchomości. Mi się tak udało coś sensownego znaleźć, więc może i komuś jeszcze się przyda. Taki adres na przykład warto sprawdzić: https://tabelaofert.pl
03.01.2017 15:34 asia60
ja szukałam swojego mieszkania na olx :)

481/6598 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Zamienię mieszkanie 62 m2 parter balkon. Wysoki standard. Blok po remoncie w Ciechanów tel. 882-120-352

Nieruchomości
 Skup nieruchomości - http://grb-nieruchomosci.pl Skup mieszkań z problemami, lokatorami, zadłużonych oraz udziałów w nieruchomości.

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Budowlane
 Naprawy domowe: WARSZAWA - TEL. 505257652 Naprawy instalacji elektrycznej, montaż gniazdek, włączników. Podłączanie sprzętu RTV, AGD. Drobne prace ślusarskie, stolarskie. Hydraulika. Instalowanie zamków, okapów, karniszy, żyrandoli. Wymiana zamków, wkładek, klamek. Wieszanie obrazów, szafek, półek, telewizorów LCD. Zabudowy kuchni. Montaż i naprawy mebli, renowacje. Usuwanie różnych awarii. Pogotowie remontowo-mieszkaniowe. Zapraszam do korzystania z naszych usług. Szybko-Tanio-Solidnie

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.