REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanie do wynajęcia?

17.12.2002 09:30 #misso
Mam pytanko - czy ktoś z Was nie słyszał przypadkiem od sąsiadów lub nie widział ogłoszenia o tanim mieszkanku (1-2 pok.) do wynajęcia w naszych okolicach? Ja wiem, że forum może nie jest najlepszym miejscem, ale wszystkie ogłoszenia są przez agencje, a znajomi woleliby uniknąć płacenia pośrednikom. Albo może ktoś wie gdzie w sieci można znaleźć jakieś ogłoszenia bezpośrednie dotyczące naszego rejonu...?
18.12.2002 01:44 Przewoos
Tak się składa, że słyszałem. Zapraszam na priv przewoos@wp.pl
16.01.2003 14:44 #tata
ile masz na myśli mówiąc tanie?
18.03.2013 20:27 #bla bla
Dołączam się do "pytanka" #misso - choć konkretniej to może wchodziłaby w grę jakaś opieka nad mieszkaniem - czyli same opłaty?
18.03.2013 23:32 #Krzysztof
Należy sporządzić umowę użyczenia lokalu mieszkalnego/ użyczenie za opłaty/ a następnie zgłosić do Urzędu Skarbowego. Podatek płaci/ symboliczny/ tzw biorący do użyczenia. I w tym przypadku są dwie strony zabezpieczone./
02.01.2017 19:02 dominikgala
Warto czasem zobaczyć, co mają wyszukiwarki ofert dotyczących nieruchomości. Mi się tak udało coś sensownego znaleźć, więc może i komuś jeszcze się przyda. Taki adres na przykład warto sprawdzić: https://tabelaofert.pl
03.01.2017 15:34 asia60
ja szukałam swojego mieszkania na olx :)

132/6340 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie