REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Mała Lazienka

# Piwonia

03.08.2016 00:31

Jak urządzić małą łazienkę w starym bloku na Woli?

# Miniaaa

04.08.2016 15:30

Na małą łazienkę też są sposoby. Wystarczy użyć odrobinę wyobraźni. Powinno się po prostu jakoś wyszukać aranżacji, a potem policzyć domowy budżet. Ja wiele gotowych pomysłów znalazłam tu: http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/ sama mam klitkę, ale tak wykombinowałam, że udało się pomieścić wiele i jeszcze więcej :)

 wwojtek84

04.08.2016 16:02

Ja urządzając małą łazienkę inspirowałem się"Czterema Kątami". Bardzo ciekawe propozycje tam mają.

REKLAMA

# Emilus

14.10.2020 11:20

Urządzanie małej łazienki to zmora naprawdę. Jednoto sam układ drugie to jaki wystrój żeby nie było nudno.Ale tez żeby nie przesadzić. Wiadomo w małej łazience nie wszystko bezie wyglądać dobrze. Ja się poddałam i postanowiłam skorzystać z pomocy. Znalazłam firmę Fabryka Projektów https://e-wystroj-wnetrz.pl/ Tam zamówiliśmy projekt. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Jest nowocześnie i funkcjonalnie.

# Anonim

15.10.2020 09:41

Nie wiem jaki jest metraż i jaki rozkład pomieszczenia ale napewno postawiłabym na prysznic. Bardzo duża osszczędność miejsca. A jeśli chodzi o dodatki poleciłabym Ci sklep Room99. Mają bardzo spoko dodatki ogólnie do domu. Do łazienki myślę też będą mieli. Jakieś cudne ręczniczki albo dywaniki. Polecam :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break