REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Zibi

18.01.2013 18:47

No, w końcu się za to zabrali. Bemowo to nie tylko dzielnica z dużą ilością rodzin z małymi dziećmi, ale również osobami dorosłymi np. studentami, którzy nie mają dzieci, a również chcą skorzystać z lodowiska w godzinach otwarcia. Słabo, że ta zasada obowiązuje od 2008 r., a do tej pory było zero jakiejkolwiek informacji na ten temat...jednym słowem Wydział Sportu się nie popisał. Stanowczo nie zgadzam się z obowiązującą zasadą dotyczącą godzin otwarcia ślizgawki dla dorosłych bez dzieci w weekendy. Brawo Pani Kingo, dziękujemy za interwencję i będziemy pamiętać o Pani przy następnych wyborach!

# bemowianin

18.01.2013 19:51

Przecież dzieci mają wydzielony płac, szanuje te godziny, ale jest ich za dużo. Brak informacji to fakt, ja przestałem korzystać z powodu kolejek ludzi z Piaseczna. To lodowisko jest fajne, ale nie zbyt dostępne dla innych i nie będę załatwiał sobie dzieci sąsiadów dla pozorów.

 Jelonek

19.01.2013 20:21

I BARDZO DOBRZE! POWINNI JESZCZE OGRANICZYĆ JE TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW BEMOWO, ALBO ZMUSIĆ INNE OSIRy DO TAKIEGO SAMEGO KROKU.

REKLAMA

# Magdzisko

15.02.2013 09:42

Przestałam korzystać z tego lodowiska, m.in. dlatego, że jest trudno dostępne komunikacyjnie, a jestem mieszkanką Bemowa. Po drugie dostać się na nie graniczy z cudem. Niekończące się kolejki zniechęcają nawet najtwardszych amatorów jazdy na łyżwach. Korzystam z lodowiska na Moczydle, na Woli. Jest płatne, ale dużo lepiej zorganizowane. Są szafki dla łyżwiarzy, toalety, bar, ławki, pomocne pingiwny dla początkujących, młodych łyżwarzy i NIE MA KOLEJEK. Zastanawiam się dlaczego, czy nie możnabyłoby wylać lodowiska na osiedlach, np. w pobliżu boisk szkolnych, albo w parkach. W takim małym Serocku, który liczy ok 4tys. mieszkańców zadbano o to i przed szkołą wylano lodowisko, które jest ogólnodostępne. Można?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA