REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# miszkamnabemowie

04.02.2013 15:49

Nareszcie autobus tylko dlaczego zakaz wjazdu na Doroszewskiego (za wyjątkiem mieszkańców tej ulicy i autobusów)?
Znowu wszyscy mieszkańcy jeżdżący samochodami nie mają objazdu?
Obawiam się, że jak to się nie zmieni to właściciele samochodów będą walczyć o zlikwidowanie autobusu.
Pan burmistrz nie pomyślał - zresztą nie pierwszy raz...

# Kolwir

04.02.2013 16:28

Zakaz wjazdu w Doroszewskiego za wyjątkiem mieszkańców genialnie więc tylko mieszkańcy mogą jechać do Macdonalda lub po paliwo na stacje benzynową bo to jedyny dojazd brawo za myślenie i równe traktowanie przedsiębiorców.

# Nina2504

05.02.2013 10:45

Wszystko pięknie, tylko dlaczego zrobili zakaz skrętu dla wszystkich innych którzy objeżdżali ul. Doroszewskiego przedłużający się remont skrzyżowania Górczewskiej z Lazurową? Cóż, traktuję siebie jak mieszkańca ul. Doroszewskiego i jadę. Szkoda, że w Urzędzie o tym nie pomyśleli, że są jeszcze inni mieszkańcy Bemowa, którzy też mają już dosyć objazdów i nie kończącego się remontu jednego skrzyżowania.

REKLAMA

# Oj tam, oj tam...

05.02.2013 22:28

Jak widać, Placforma rządzi Warszawą tak samo udatnie jak krajem...

# abc

06.02.2013 15:42

nie martw się za rzadów pisu wybudują na rondzie pomnik tupolewa ;)

# sternik

09.02.2013 22:20

Pokażcie mi choć jednego kierowcę, który dojeżdżając do Doroszewskiego z Lazurowej, widząc znaki zawróci :-)))))

REKLAMA

# Bemko

10.02.2013 07:41

#sternik napisał(a) 09.02.2013 22:20
Pokażcie mi choć jednego kierowcę, który dojeżdżając do Doroszewskiego z Lazurowej, widząc znaki zawróci :-)))))
Tam nawet nie ma jak zawrócić, trzeba wjechać w Doroszewskiego i dopiero można zawrócić

# zjelonek

11.02.2013 15:56

Po pierwszy tygodniu - linia wozi powietrze , ale na wiosnę będą muchy !
Szybciej jest dojść do Pętli Górczewska albo do Człuchowskiej , niż czekać na Z9 , czekać w korku na Klemensiewicza i się przesiadać ( dlaczego nie ma przystanku na Doroszewskiego przy przejściu na petle tramwajową i autobusową ? ). Z powrotem jeszcze gorzej , bo przystanek końcowy urządzono przy Rozłogi ( pewnie dlatego nie przy Batalionów Chłopskich zeby na toitoi dla kierowcy oszczędzić ) .
A wogóle to dużo dużo taniej i szybciej niż likwidacja progów byłoby zbudować wjazd na pętlę od Doroszewskiego - byłby użyteczny także po zakończeniu przebudowy Górczewskiej. Albo nie robić nic - wystraczyłoby zadbać o odśnieżanie chodnika przez park żeby wózki dziecięce nie grzęzły a niepełnosprawny zapewnić bezpłatny transport przez MTON na czas trwania przebudowy.

# Kolwir

17.02.2013 14:06

Chyba czytają bo poprawili znaki nie dotyczy klientów stacji i restauracji :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Lato 2025
Lato 2025
Lato 2025

REKLAMA

REKLAMA

Majówka 2025 za granicą
Majówka 2025 za granicą
Majówka 2025 za granicą

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl