REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# kaachaaaa

09.04.2018 08:18

Według niektórych jestem "słoikiem", ale w swojej rodzinnej miejscowości nie widziałam nigdy takiego wieśniactwa jak tu. Codziennie pod blokiem widzę wyrzucany przez okno spleśniały chleb. Proponuję samemu zjadać stare jedzenie, a nie rzucać ptakom.

# 3stość

09.04.2018 08:49

Należy postawić jeszcze dziadomaty. Do wyłapywania osób wyrzucających żywność na trawniki, podkarmiających w ten sposób ptaki i szczury.

# sandacz

09.04.2018 09:06

Najlepsi są dziadkowie co plują na chodnik flegmą lub przytykają jedną dziurkę nosa a drugą strzelają wydzieliną na chodnik. Poza tym niektórzy śmierdzą w swoich garniturach sprzed 20 lat. Na Wrzecionie pełno takich dziadów chamów.

REKLAMA

# makarywary

09.04.2018 11:12

takich samych dziadów, tylko młodszych spotkasz w ogromnych stadach na chrzanowie

# dfewrrrre

09.04.2018 22:05

Pomysł dobry, ale znając życie, niewiele z tego wyjdzie. Jesteśmy narodem, który lubi robić wbrew. Nie szanujemy przestrzeni wspólnej. Niewiedza czy głupota też ma swoje miejsce. Ludzie wyrzucają stare, często spleśniałe pieczywo. I myślą, że robią ptakom przysługę. A to bzdura. Bardzo dużo osób wyrzuca mnóstwo rzeczy przez okno. Niestety, brak kultury jest znaczny. A na Wrzecionie - no cóż, obawiam się że szybko te urządzenia zostaną zniszczone. A szkoda

# sandacz

10.04.2018 21:20

Na Młocinach widziałem z kolei dziadów chodzących z kupą w majtach od tygodnia co najmniej.
Na Wrzecionie są przynajmniej toi-toje to jeszcze można ogarnąć , z kolei na Młocinach wali się pod siatką
czy ogrodzeniem, bo nie każdy doleci do mcdonalda .......

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA