REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Kolejna gazeta Smogorzewskiego

# wikary201

19.12.2005 11:43

Smutne, że pan Smogorzewski tak łatwo kupuje sobie prasę lokalną. Tylko patrzec, jak To i Owo przed wyborami zmieni ton z krytykujacego na popierający. Dotychczas sądziłem że Echo Powiatu pozostanie jedynym pismem poza miejskimi układami. Szkoda, że stalo się inaczej.

# cywil

20.12.2005 09:00

a jakie inne gazety sa Smogorzewskiego? TiO na pewno wrecz przeciwnie, chyba tylko Miejscowa. Legionowianka jest nietutejsza, raczej poza układami i się nie liczy jako opiniotwórcza. W sprzedaży jest jeszcze Powiatowa, ale wiem od ekspedientki, że jestem jedynym kupującym w moim sklepie. Echo Powiatu tez jest nietutejsze, układy ma w Warszawie w PO i tych sie chyba bedzie trzymać. Prezydent Legionowa to dla nich drobna przygoda, na której Smogorzewski z penoscia nie straci, ale żeby zaraz mówić o kupieniu gazety. Wątpie

# ojojoj

20.12.2005 12:15

o co ten krzyk, przecież wikary201 tez mozesz sobie otworzyc gazete albo radio. Polska jest jeszcze krajem wolności słowa i chyba nawet kaczor z ojcem Tadeuszem tego nie zmienią. Wiadomo, że kazda gazeta jest w jakimś układzie polityczno-biznesowo-towarzyskim. To normalne i nie ma co lamentowac.

REKLAMA

# Zzz

21.12.2005 10:38

wybory bracie, wybory za rok!

# xvw

02.01.2006 12:33

jak sądzicie kto bedzie kandydował oprócz smogorzewskiego? Jakies szybkie kariery polityczne???:):)

# olo

02.01.2006 15:53

a czy ktoś może podać jakieś przkłady tego kupienia?? Bo ja ostatnio widziłem tekst Pani Zakliki a ona chyba nie popiera prezydenta?!

REKLAMA

# olo

11.01.2006 21:59

I co wikary jesteś w stanie podać jakieś przykłady??

# skuggor

11.01.2006 22:54

Zaklika?Przeciez ona swoje artykuly konsultuje z Romkiem albo Grabcem. To pic, nie opozycja.

# olo

11.01.2006 23:12

A czytałeś ten o budżecie chyba go z nimi nie konsultowała... Co prawda nie wiele sensownego było w tym artykule ale to już inna bajka...

REKLAMA

# mieszkaniec-leg

12.01.2006 14:24

A zauwazyles, że ten o budżecie ukazał sie wczesniej niz dodatek miasta. Od czasu wydrukowania dodatku nie bylo juz artykulu Zakliki, tylko wywiady ze Smogorzewskim

# olo

13.01.2006 15:21

Bo nie było gazety... A poza tym nie tylko ona pisze! A tak a propos, przecież to i owo też ma wywiady ze Smogorzewskim i inne tak samo to czemu onie nie maja miec?? Co to źle? A w ogóle czytałeś ten wywiad?

# mieszkaniec-leg

14.01.2006 13:49

olo, od czasu sfinansowania przez miasto dodatku, nie było artykułu Zakliki. Podejrzewam cenzure prewencyjna redakcji, a nie zakaz Smogorzewskiego. Miasto z pewnoscią mało nie płaci i redakcji na tym zależy. Prezydent nawet nie musi nic mówić. Redakcje pilnują sie same. olo, razem z gazetą w której był ten dodatek miasta, były jeszcze ze dwie (tak mi sie zdaje), zreszta pożyjemy, zobaczymy. Ja stawiam, że Zakliki juz nie beda drukować

REKLAMA

# olo

14.01.2006 15:40

Zobaczymy ale ja myślę, że chyba nie muszą miasto chyba pierwszy raz sie pokazało w Echu więc chyba nie będą z niej rezygnować bo to zawsze dodaje kolorytu. Jak będzie zobaczymy czas pokaże...

 Agata Zaklika

16.01.2006 20:08

Wszystkich, których zaniepokoiła moja nieobecność w ostatnich numerach gazety "Echo" pragnę uspokoić . Nie była uwarunkowana jakimikolwiek "legionowskimi czynnikami politycznymi". Spowodowana była przede wszystkim brakiem czasu... pracuję właśnie nad strategią wyborczą dla kandydatki PO na Prezydenta Warszwy :)
Pozdrawiam serdecznie

# pozdrawiam

16.01.2006 21:42

Czy w tej strategii uwzględni pani interesy Legionowa
- komunikacja w tym wspólny bilet PKP i ZTM
- most północny szybciej + trasa
- przedłuzyć metro na Tarchomin i połączyć autobusami z Legionowem
i wiele innych

REKLAMA

# antypis

17.01.2006 09:31

Napisała Pani kandydatKI, więc to praca na rzecz HGW. Wygląda jednak na to, że grupa Piskorskiego powróciła do PO w W-ie. Czy nie lepiej zająć się swoim własnym podwórkiem? Tyle tu do zrobienia, a Pani pisze strategię do szuflady...

# wikary201

06.04.2006 16:59

Moje na wierzchu. Ukazał się kolejny opłacony przez miasto biuletyn, a Zaklika jak nie pisała tak nie pisze. Miasto korumpuje gazety lokalne przed wyborami.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break