REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

klimatyczne restauracje

# zeemm

12.09.2016 14:50

Jakie klimatyczne restauracje polecacie na radke z dzieczyną ?

# jagodaa

06.10.2016 15:37

Bardzo dużo dań wegańskich i wegetariańskich ma w ofercie restauracja Ganesh na Ursynowie. Warto do nich sobie zajrzeć, jak ktoś szuka dobrych potraw bezmięsnych. Kuchnia tradycyjna indyjska, robiona na miejscu przez indyjskiego kucharza. Duży plus też za obsługę

# jagodaa

06.10.2016 15:37

sympatyczna, pomocna, dobrze mi doradzono w kwestii ryżu basmati. Polecam!

REKLAMA

# obcy

14.12.2016 15:18

Można się sensownie i zdrowo najeść w Ganesh przy Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie (dodatki w cenie dania). Sam lokal jest w galerii Metro i do jego estetyki to na pewno trzeba się przekonać (tutaj trochę zdjęć ganesh.pl) :) Ale ma swój klimat. Niektórzy narzekają, że trochę na zamówienie trzeba tu poczekać, ale nie ma innej opcji skoro jedzenie jest robione na świeżo a nie odgrzewane. Szybko to podają jedzenie w Macu, albo w budce z zapiekankami. W prawdziwych restauracjach to już swoje trzeba odczekać. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

# Inga98

13.04.2017 10:38

Bardzo fajny klimacik posiada restauracja Bubbles na Piłsudskiego. Kiedyś mnie tam właśnie chłopak zabrał i się oświadczył. Obsługa podała nam szampana (wyborny!) a on uklęknął i się oświadczył... Nigdy nie zapomnę tego wieczoru, tej kolacji i tego miejsca. Jedzenie równie pyszne co szampan. Ostatnio byliśmy na rocznicy. Podobało nam się tak samo jak wcześniej.

# obrem

01.06.2017 14:58

Myślę, że Akademia na Różanej sprawdzi się idealnie. Fantastyczne miejsce, przemiła obsługa, no i to co najważniejsze, a więc - pyszne jedzenie. Ostatnio zamówiłam u nich kaczkę. Pychota, na pewno na randkę jak znalazł.

REKLAMA

# lamin

19.06.2017 12:14

W Piance na Zgody 12 dobrze karmią. Mają fajne menu i jest otwarte przez całą dobę, więc to jest z całą pewnością zaleta. Podoba mi się tam bardzo, byłem ostatnio z dziewczyną i też jej się podobało.

# Ada

22.09.2017 13:09

#Inga98 napisał(a) 13.04.2017 10:38
Bardzo fajny klimacik posiada restauracja Bubbles na Piłsudskiego. Kiedyś mnie tam właśnie chłopak zabrał i się oświadczył. Obsługa podała nam szampana (wyborny!) a on uklęknął i się oświadczył... Nigdy nie zapomnę tego wieczoru, tej kolacji i tego miejsca. Jedzenie równie pyszne co szampan. Ostatnio byliśmy na rocznicy. Podobało nam się tak samo jak wcześniej.

Ja tak co do tego Baru&Restauracji Bubbles- zapewniam też, że mają dobre jedzenie, ceny i obsługę (wiadomo jak się spożywa w miłej atmosferze to tak lepiej człowiekowi jest ;););) )
Jak byłam ostatnio to nadal wszystko pyszne.
Jak sobie tylko przypomnę o jakiejś innej dobrej knajpce to napiszę
Pozdrawiam :]

# GrzesiekZ

26.09.2017 10:53

Zależy co konkretnie chcecie zjeść czy wolicie tradycyjną kuchnię czy może coś bardziej orientalnego. Ja lubię od czasu do czasu zajrzeć do sushi chefa na Górczewskiej. Mnie kuchnia japońska odpowiada szczególnie jeśli ktoś potrafi dobrze rolki kręcić. Wydaje mi się, że to niegłupie miejsce na randkę także warto zajrzeć.

REKLAMA

# derek

02.10.2017 00:10

syfiasty słaby poziom trollowania ;)

# Ireneusz

27.11.2017 15:28

Jeśli lubicie sushi to polecam restaurację na Ogrodowej Sushi World. Mają tam bardzo fajny klimat lokalu i dobre jedzenie. Często wpadamy tam z narzeczoną i uwielbiamy tą knajpę.

# syfiassta reklama,.,

27.11.2017 15:46

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA