REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

05.05.2016 07:48

10 Czerwca Marsz Metro Białołęka - Ratusz miasta!

# Piotr87

05.05.2016 11:01

obroża foeresto działa znakomicie, kot łazi w wysokiej trawie i po drzewach liściastych, kleszcza żadnego !!! Polecam, tylko trzeba pamiętać ile zwierzak waży, żeby dobrać odpowiednią obróżkę

# Fokus

11.05.2016 16:49

A mój miał uczulenie na tą obrożę.
Chcę dodać, że też miał trzykrotną babesziozę, leczyłam go ok 3/4 roku, bardzo sie męczył kroplówkami. Po jego śmierci dowiedziałam sie, że raz zarażony zwierzak nie zdrowieje.Jest tylko zaleczony, żeby mógł egzystować, a babeszioza , w najmniej odpowiednim czasie, da o sobie znać ze zdwojoną siłą. Współczuję chorym zwierzakom i ich właścicielom.

REKLAMA

 marines

19.07.2016 13:34

No niestety, w tym roku jest zatrzęsienie kleszczy. Ostatnio znajoma wypuściła zwierzaka na dwór, ten wraca, ona patrzy a tu http://www.frontlinecombo.pl/Pages/Kleszcze.aspx. Warto mieć zawsze przy sobie jakiś środek bo jak kleszcz wgryzie się w ciało to może dojść do rozwoju boreliozy a ta długo nieleczona może stać się nawet nieuleczalna.

 lkan

19.07.2016 14:55

Urzędnicy są na stołkach już zbyt długo, co widać po obcesowym traktowaniu wniosków obywatelskich. Przykładowo w lasach jest zatrzęsienie kleszczy, a nie są to przecież prywatne działki. Czują się pewnie, bo do następnych wyborów daleko. Pewnie chcą zniechęcić do posiadania psów poprzez choroby odkleszczowe i w ten sposób rozwiązać problemy, jakie one stwarzają (casus choroba wściekłych krów - tylko najbardziej odważni spożywali wówczas wołowinę). Bezczelność nie zna granic; należy spodziewać się kolejnych numerów w stylu: normy zanieczyszczeń powietrza w Warszawie są przekraczane czterokrotnie, ale za parę lat będą już ośmiokrotnie, a my nie zamierzamy się tym zajmować i co nam zrobicie?

# Vortia

07.05.2019 13:18

Podbijam wątek. Kurcze, mój psiak pomimo dobrej obroży złapał już w tym roku kilka kleszczy. Macie na to jakiś sposób? Póki co kupiłam zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick the Tick expert https://kickthetick.pl dzięki temu nie mam problemu z wyjęciem kleszcza, bez żadnego problemu.

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:45

Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# kiii

17.09.2019 14:06

Jak często chodzicie do lasu, na polany, łąki to myślę że warto sobie kupić zestaw do usuwania kleszczy Kleszcz Expert - dzięki niemu szybko można się pozbyć kleszcza i nie ma obaw o to, że nie usunie się go w całości.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break