REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

05.05.2016 07:48 #Gość
10 Czerwca Marsz Metro Białołęka - Ratusz miasta!
05.05.2016 11:01 #Piotr87
obroża foeresto działa znakomicie, kot łazi w wysokiej trawie i po drzewach liściastych, kleszcza żadnego !!! Polecam, tylko trzeba pamiętać ile zwierzak waży, żeby dobrać odpowiednią obróżkę
11.05.2016 16:49 #Fokus
A mój miał uczulenie na tą obrożę.
Chcę dodać, że też miał trzykrotną babesziozę, leczyłam go ok 3/4 roku, bardzo sie męczył kroplówkami. Po jego śmierci dowiedziałam sie, że raz zarażony zwierzak nie zdrowieje.Jest tylko zaleczony, żeby mógł egzystować, a babeszioza , w najmniej odpowiednim czasie, da o sobie znać ze zdwojoną siłą. Współczuję chorym zwierzakom i ich właścicielom.
19.07.2016 13:34 marines
No niestety, w tym roku jest zatrzęsienie kleszczy. Ostatnio znajoma wypuściła zwierzaka na dwór, ten wraca, ona patrzy a tu kleszcz u kota. Warto mieć zawsze przy sobie jakiś środek bo jak kleszcz wgryzie się w ciało to może dojść do rozwoju boreliozy a ta długo nieleczona może stać się nawet nieuleczalna.
19.07.2016 14:55 lkan
Urzędnicy są na stołkach już zbyt długo, co widać po obcesowym traktowaniu wniosków obywatelskich. Przykładowo w lasach jest zatrzęsienie kleszczy, a nie są to przecież prywatne działki. Czują się pewnie, bo do następnych wyborów daleko. Pewnie chcą zniechęcić do posiadania psów poprzez choroby odkleszczowe i w ten sposób rozwiązać problemy, jakie one stwarzają (casus choroba wściekłych krów - tylko najbardziej odważni spożywali wówczas wołowinę). Bezczelność nie zna granic; należy spodziewać się kolejnych numerów w stylu: normy zanieczyszczeń powietrza w Warszawie są przekraczane czterokrotnie, ale za parę lat będą już ośmiokrotnie, a my nie zamierzamy się tym zajmować i co nam zrobicie?
REKLAMA
07.05.2019 13:18 #Vortia
Podbijam wątek. Kurcze, mój psiak pomimo dobrej obroży złapał już w tym roku kilka kleszczy. Macie na to jakiś sposób? Póki co kupiłam zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick the Tick expert usuwanie kleszczy dzięki temu nie mam problemu z wyjęciem kleszcza, bez żadnego problemu.
24.05.2019 20:45 Pani Wiosna
Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

183/6971 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Kupimy działkę pod budownictwo wielorodzinne, tel. 691-500- 751

Usługi inne
 Pralnia dywanów 795-042-082 mypierzemy.pl

Kupię mieszkanie
 Małżeństwo z dzieckiem kupi 2-3 pokoje 886-127-311

Sprzedam
 Sprzedaż hurtowa "Heets" w najlepszej cenie od bezpośredniego importera. Na stanie " Heets" przylega do takich smaków HEETS Amber: bogaty aromat tytoniu. Smak pałeczek HEETS Amber Label bez wyraźnych dodatków aromatycznych i specjalnego smaku. HEETS Yellow: klasyczny smak tytoniu - Heet Yellow Label smakują naprawdę miękko, par z tych patyczków ma mniejszy zapach HEETS Turquoise: mentolowa świeżość. Smak tych pałeczek jest miękki, bardzo szybko dodaje się wyraźny smak mentolu, nie silny, ale namacalny. HEETS Purple: orzeźwiający smak mentolu połączony z nutami dzikich jagód. Dość wyraźny smak i aromat, jagoda z chłodem. HEETS Bronze: bogaty i bogaty aromat tytoniu. smak kakao, delikatny i lekki aromat HEETS Green Zing: orzeźwiający smak mentolu połączony z nutami ziół i cytrusów. Bardzo przyjemny cytrusowy smak, lekko miętowy posmak.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA