REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

kierowcy złorzeczą Gmurkom

# B69

25.04.2009 16:03

Kilka zastrzeżeń na wstępie:mieszkam przy Anieli Krzywoń,jestem kierowcą, nie pracuję i nie pracowałem w urzędach miejskich.
Czesto korzystam z tego przejazdu (przy Szczotkarskiej) i nie złorzeczę p.Gmurkom, ale również im nie współczuję jak p. Agnieszka Pająk-Czech. W wielu piblikacjach przez te lata, kiedy nie można było sobie poradzić z wymaganiami p. Gmurków, podawane były proponowane kwoty odszkodowania. Ale zachłanność p.Gmurków przekroczła już dawno wszelkie granice przyzwoitości, jak również złośliwosci z ich strony np. ucieczki przed wręczniem pozwów. Z tego względu uważam ,że mają to na co sami zapracowali. Do urzędników mogę mieć conajwyżej uwagę, że działali mało zdecydowanie. Wyrażam im za to uznanie, że nie szastali naszymi wspólnymi pieniędzmi, jak to proponuje p. Pająk i nie spełnili wygórowanych żądań p.Gmurków.
P.S. Nie trzeba być specjalistą od inżynierii ruchu,żeby wiedzieć,że poszerzenie ulicy w tym miejscu nie załatwi sprawy. Przecież nawet po pokonaniu tego zwężenia stoi się w gigantycznym korku przy Połczyńskiej.

# elvis

16.05.2009 18:14

hm . Powiem tak jeśli ktoś specjalnie melduje do domu pół warszawy i nie tylko by tylko dostać więcej kasy , to nie sądzę że to jest nie sprawiedliwe że wkońcu gmina zrobiła jak zrobiła . Ja bym im ten dom zostawiła a autobusy puściła przy samym murze i dała im symboliczną złotówkę . To może by ich nauczyło że nie warto być pazernym wiem że ci ludzie na samym począdku dostawali 2 a nawet 3 mieszkania w nowym budownictwie żenuje mnie ich pazerność

 richard

21.10.2021 16:05

Cześć wszystkim!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA