REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki samochód wybrać ?

22.11.2004 15:53 #PATRYCJA
Chcemy z mężem kupic nowe auto (dla mnie). Nie wiemy co wybrać. Mąż mysli o VOLVO dobrej klasy, mnie podoba sie sportowe BMW. Które wybrać ?.
Ps. mąż mówi, ze auto musi być mocne (konieczność dojazdów aż za Lublin do naszych stron rodzinnych).
Duże buziaki jak poradzicie.
22.11.2004 16:10 #stajenny
Patrycjo ! Jeśli jeżdzisz za Lublin do majątku Burakowo to koniecznie szofera i nowy dowód osobisty żeby Cię fornale nie rozpoznali !!!
22.11.2004 16:11 Matka_Sławka_z_Gdańska
Pati ? Merc Peczaka postoi ze trzy miesiace pod Szeratonem, wez zadzwon do Romana, niech ci podwiezie kluczyki. Tak? Skoczycie sobie ze Starym dwa razy na wioche do matki, rozpatrzysz sie, czy szybki Ci przypasuja i klima. Bo ... ... jeden wie, czy ta fura Ci podejdzie, czy nie ...
22.11.2004 16:20 #Wiesław N.
Mój synek potrzebuje BMW. Jak już kupisz daj namiary.
22.11.2004 18:20 #Patrycja
Jesteście strasznie zawistni, Mnie stać na taki pojazd, a was nie i taka jest miedzy nami różnica, tzn stać mojego męża, który jest dyrektorem wielkiej korporacji. i co z tego, ze pochodzi z za Lublina. Jest i tak lepszy od was.
Pozdrawiam
Patrycja
REKLAMA
22.11.2004 19:07 #Wiesław N.
Mój synek też ma bardzo duże dochody (niewykluczone, że Twój szanowny małżonek siedzi u niego w kieszeni), ale to nie powód żeby miał płacić za samochód.
22.11.2004 20:31 #głos ludu
Czy nie stać Cię nowobogacka na doradców?Jeśli Twój Pan jest zza Lublina i pozwala Tobie pytać tych biedaków z Białołęki jaką furą masz śmigać przed sąsiadami to napewno skończył KUL i tylko Cię finansuje -o piękna, lub Jego tata to jakiś...
22.11.2004 21:21 #Gemini
Nie karmić trolla!
23.11.2004 08:36 #Mieszkaniec
Niczym scena z filmu "Poszukiwany, poszukiwana": lewy bark wysunięty do przodu i lekko uniesiony, pierś wypięta, głowa odchylna do tyłu, nos w górze, przymrużone oczy - Mój mąż... A mój mąż jest z zawodu DYREKTOREM !
Od lat śledzę różne "przypadki" na tym forum, ale ten jest naprawdę niepowtarzalny.
23.11.2004 08:49 #Andrzej Pęczak
daliście się podpuścić matce sławka jak ta lala, baranki dostały owczego pędu :-))))
REKLAMA
23.11.2004 09:20 Matka_Sławka_z_Gdańska
... lewy bark wysunięty do przodu i lekko uniesiony, pierś wypięta, głowa odchylna do tyłu, nos w górze, przymrużone oczy ... - orgazm wam sie chyba przytrafil, co Mieszkaniec ?
23.11.2004 09:47 #PATRYCJA
Nie wiem dlaczego moja wypowiedź wywołuje taka burzę. Popatrzcie na niektórych mieszkańców Tarchomina jakimi dobrymi samochodami jeżdżą. Dlacego ja mam wstydzić sie mojego nowego BMW, które kupi mój mąż. Stać nas na to i mamy takie aspiracje żeby jeździc takim wozem.
23.11.2004 10:50 #Mieszkaniec
Patrycjo: gratulacje, gratulacje, gratulacje, cały Tarchomin podziwia. A co najważniejsze: wszyscy zostali powiadomieni, wszyscy zazdroszczą, palce ogryzają do kości. Cel został osiągnięty. I już dziękujemy za dalsze informacje w tej dziedzinie.
Matko_Sławka: jak na razie orgazm uzyskuję w standardowych warunkach i czyjaś głupota mi w tym nie pomaga.
23.11.2004 12:23 #PATRYCJA
Mieszkańcu bardzo się cieszę, że jesteś po mojej stronie. Dziękuję Ci za gratulacje. Ja tez gratuluje Ci otwartości i solidaryzowania się z moim problemem. Widzę, że nie jesteś zawistny.
Pozdrawiam
Patrycja
23.11.2004 14:12 #wyjątkowy historyk
TAk mieszkaniec ma właściwe podejście do wielu spraw, dał temu wielokrotnie wyraz.
REKLAMA
23.11.2004 15:51 #BW
A ja polecam rower. Taki bez marki. Zwyczajny. Bez przerzutek. 200 zł w sklepie przy drodze do Jabłonny. Zrobiłem nam nim ponad 3000 km w 1,5 roku i... obydwaj czujemy się świetnie...
23.11.2004 21:50 #gosc
Kup sobie Lexusa, będzie oryginalnie
24.11.2004 08:17 #Jurgen Stroop
Do męża Wielmożnej Pani Patrycji;
Najgłębsze wyrazy współczucia z powodu posiadania takiej właśnie małżonki.
Jurgen Stroop
24.11.2004 13:22 #Biedak
Do wszystkich z wyjątkiem Patrycji
Jesteście zwykłe zakompleksione BURAKI nie możecie znieść że komuś powodzi się lepiej.
Patrycjo !!! kup sobia Rols Roysa albo Maybacha nich BURAKÓW zawiść zadławi.
24.11.2004 15:17 #Biedak 2
..... albo prywatne E-4, będziesz zawsze mieć miejsce siedzące aż do stacji metra "Dw.Gdański" lub 101 co da Ci komfortwe połączenie Tarchomin - Dw. Wschodni - Lublin.
24.11.2004 20:15 #Rysio.Ochucki
Jurgen Stroop z 2biedakiem dobrze gada Tylko dlaczego Jurgen Stroop ma taki beznadziejny nick??? Czy on się lubuje w nazistach którzy starli z powierzchni ziemi znaczną część Warszawy???
25.11.2004 12:49 #masta
patrynia zakup sobie żuka, to się nie będziesz martwić czy go zarysujesz i być może nikt go nie ukradnie
25.11.2004 13:17 #Jurgen Stroop
Nie lubuję się w socjalistach żadnego typu. To na cześć znajomego psa rasy kundel, który zginął tragicznie pod kołami fiata 125p. Wabił się tak ponieważ czynił porównywalne spustoszenie w domu swoich właścicieli jak towarzysz Jurgen Stroop w gettcie.
08.02.2019 08:38 #Kaczor34
A ja na przykład marzę o samochodzie sportowym :) najbardziej chyba o Subaru, bo wtedy jeszcze mógłbym skorzystać z takiego doszkalania jazdy, a bardzo mi na tym zależy.
24.03.2019 18:54 #pakoss
W Bawaria Motors BMW maja dobre ofert, na Czerniakowskiej. Można u nich kupic tez auto używane więc niekoniecznie trzeba być milionerem...choć nam zaproponowali dobre warunki kredytu na wymarzone 7 osobowe BMW Gran Tourer
25.03.2019 15:11 wichurska
Ja bym była za volvo, bezpieczniejsze i w podobnym budżecie co bmw pewnie dostaniecie lepszy standard :)
26.03.2019 17:28 #Ż-ART
#Patrycja napisał(a) 22.11.2004 18:20

Jesteście strasznie zawistni, Mnie stać na taki pojazd, a was nie i taka jest miedzy nami różnica, tzn stać mojego męża, który jest dyrektorem wielkiej korporacji. i co z tego, ze pochodzi z za Lublina. Jest i tak lepszy od was.
Pozdrawiam
Patrycja
Patrycjo, mąż Cię okłamuje... nie może być dyrektorem wielkiej korporacji bo takowe mają na czele prezesów vel prezydentów, jest jedynie jednym z dyrektorów który dziwnym trafem nie otrzymał służbowego samochodu klasy premium. Musisz to szybko sprawdzić bo może okazać się, że twój mąż oddał służbowy samochód kochance albo korporacja jest niewielka i nie mają służbowych samochodów dla dyrektorów a ty musisz jeździć za Lublin jakimś Busem czy innym sztruclem na startych oponach... ale na pocieszenie leć do Biedry i kup sobie w promocji zapasowy komplet dziurek do durszlaka żeby odcedzić prawdę o kłamstwa...
27.03.2019 03:47 #MałgorzataRak
Na tym blogu znalazłam ciekawy artykuł dotyczący kupna samochodu dla kobiety - https://moto-info-serwis.pl/samochody/ Może Wam pomoże podjąć decyzję w wyborze lub zainspiruję do jeszcze innej marki:)

Pochwalcie się wyborem
27.03.2019 07:40 bimbla
dzieki za polecenie

63/6930 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Lokal do wynajęcia - Ostrołęka Lokal o powierzchni użytkowej około 450 m2 na parterze nowo wybudowanego budynku handlowo-usługowego w Ostrołęce, przy ul. Króla Stanisława Leszczyńskiego. Możliwość wykonania lokalu do potrzeb Wynajmującego. Budynek znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 61, przy trasie Warszawa - Łomża - Białystok (w centrum miasta ). Przy budynku do dyspozycji klientów znajdują się miejsca parkingowe oraz możliwość wjazdu zaopatrzenia samochodami ciężarowymi. Lokal około 200-250 m na piętrze z windą, przeznaczenie: na biuro lub pomieszczenia szkoleniowe. tel. 29 764-95-29

5-pokojowe i większe do wynajęcia
 Pilna pożyczka bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 euro. Chcesz uzyskać kredyt na projekt wymiany samochodu lub zbudować swój dom, oferuję specjalną szansę kredytową na stopę procentową 2%. Kontakt mailowy: kimdescamper@gmail.com

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z problemami: ze służebnością, z lokatorem, z umową dożywocia, udziały, zdewastowane, zadłużone, nieuregulowany stan prawny, poddasze, sutereny itp. Pomogę we wszelkich formalnościach. Płatności dokonuję Gotówką! Szybka i bezpieczna transakcja. Więcej informacji pod nr 607 333 807.

Budowlane
 *** ! a Hydraulik Cała Warszawa i okolice uprawnienia hydrauliczne podbicie karty gwarancyjnej serwis domowy dla domu i biura TEL 503 901 700

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA