REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17.05.2016 10:59 #Maja0
Moim zdaniem warto pomyslec o indywidualnych potrzebach dziecka. To ważne mega, zanim zdecydujemy sie na wybor jakiegoś przedszkola. W koncu to dobro dziecka powinno być kwestia nadrzedna,nie? Zwrocmy uwage na to, jakie są panie, jak jest przedszkole urzadzone, jakie jest serwowane jedzenie, lokalizacje. Znalazlam na ten temat wiele fajnych artykułów na serwisie e-szkrab.pl m.in. o żywieniu dzieci w przedszkolu
25.09.2016 15:54 #Kinga
Jeśli potrzebujesz bardzo dobrego psychiatry, psychologa, neurologa, seksuologa, endokrynologa, dietetyka. Polecam bardzo dobrą klinikę PsychoMedic.pl w Warszawie. Mają specjalistów od dzieci i dorosłych. Siedzibę mają na Ursynowie, Pradze, w Centrum Warszawy oraz na Kabatach.
Możliwe są też wizyty domowe i konsultacja skype.

https://psychomedic.pl/
21.01.2017 14:46 Szamanka
Zawsze powinno się dziecko piąć do góry a nie obniżać poziom, więc ja bm była za przedszkolem z grupą intergracyjną. Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl ma właśnie takie grupy i wielu rodziców sobie chwali (w tym też ja).
05.06.2017 03:03 ewkaa
Zobaczcie sobie prywatne przedszkole poznań z programem edukacji opartym na pedagogice Marii Montessori, sądzę, że to dobre rozwiązanie niezależnie od tego, czy dziecko jest niepełnosprawne czy nie. Wiele mam poleca taką opcję i mi wydaje się, że w ten sposób maluch może rozwijać się lepiej.

21/6348 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie