REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gumoleum na przedpokój

# rke

20.09.2016 08:09

Witam, Chciałbym zapytać się Was, o jakiś rodzaj bardzo wytrzymałego gumoleum / linoleum, a może czegoś lepszego?
Nie mam za bardzo warunków do położenia paneli podłogowych, a chciałbym zrobić imitację drewna w wersji dość wytrzymałej. Co kupić, czego szukać?
Pozdrawiam

# ber38

20.09.2016 10:44

Aktualnie bardzo popularne są wykładziny pcv imitujące drewno, albo płytki. Dowiedz się jednak z jakiego materiału jest wykonana taka wykładzina.Warto jest dać trochę więcej,ale za to kupić porządną wykładzinę, która nie będzie się rysowała. My zdecydowaliśmy się na wykładzinę od firmy Wapol;
http://wykladzinywapol.pl/wykladziny/pvc
Jest w całym mieszkaniu i imituje drewno. Jest porządna, wyglada bardzo dobrze i wielu znajomych zwróciło już na nia uwagę.

# sklep

20.09.2016 13:08

Nie znasz innych sposobów na reklamę?

REKLAMA

 mezeleusz

02.02.2017 21:12

Warto sprawdzić ofertę Robin http://robin-wykladziny.pl/ Specjalizują się w wykładzinach i podłogach obiektowych. Mają wykładziny dostosowane do różnego natężenia ruchu - dywanowe i pcv.

# k55f2

24.02.2018 13:11

a czy ktokolwiek wie JAK WYGLĄDA CZYSZCZENIE LINOLEUM? znalazłam ofertę firmy www.czyszczenieprofesjone.pl, znacie? polecacie? zależy mi, aby dojechali do Głuchołazów.

# syfek

24.02.2018 21:54

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

 Smith

09.10.2020 21:49

Klikasz sobie tutaj: i masz pełną informację na temat wykładziny pcv jej plusach i minusach oraz na tym na co zwrócić uwagę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy