REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# elka

16.05.2016 20:08

Bardziej odpowiada mi takie jedzonko jakie jadłam ostatnio w Hell's Chickens, mało jest miejsc w Warszawie gdzie można zjeść tak pysznego kurczaka.

# loko

29.05.2016 18:43

Lubię fajne klimatyczne miejsca, ale najbardziej przy wyborze kieruję się po prostu jedzeniem - jeśli jest zdrowo i bez sztuczności - ma u mnie plusa. A druga rzecz - kaloryczność. Przykładowo zanim zjem w salad story zaglądam na stonkę w tabelki i kaloriami i planuję posiłki. Dużo trenuję, dbam o dietę i nie mogę sobie pozwolić na skoki w bok ;)

# Emek

04.07.2016 11:28

Jak dla mnie, to nie ma jak porządna pizza :) Jak wychodzę zjeść na miasto to najczęściej ląduję w Pizzerii Złota 65. Moim zdaniem najlepsza pizza w mieście, w dobrej cenie. Miłość do pizzy zawsze wygrywa z potrzebą próbowania nowych rzeczy. Pizzoholicy łączmy się ;)

REKLAMA

# Łuki

22.11.2016 15:36

o tak tak, też do złotej 65 chodzimy. Fajne miejsce z długimi tradycjami, ostatnio zmienił się właściciel ale receptury jak za dawnych dobrych lat te same. Pychota!

# do Głąba

22.11.2016 17:39

#Emek napisał(a) 04.07.2016 11:28
Jak dla mnie, to nie ma jak porządna pizza :) Jak wychodzę zjeść na miasto to najczęściej ląduję w Pizzerii Złota 65. Moim zdaniem najlepsza pizza w mieście, w dobrej cenie. Miłość do pizzy zawsze wygrywa z potrzebą próbowania nowych rzeczy. Pizzoholicy łączmy się ;)
Głąbie, temat dotyczy Stacji Bielany a nie pizzerii na Złotej. Szkoła podstawowa się kłania - I klasa - czytanie ze zrozumieniem.

# herecomes

05.12.2016 01:56

Ja ostatnio jadłem pruszkowską telepizzę i jest bardzo smaczna, więc polecam. Mam nadzieję, że inne lokale są równie dobre

REKLAMA

# kosita65

15.12.2016 16:07

Jakoś parę tygodni temu zabrałem się ze znajomymi do Maxipizza na Gocławiu i było okej. Pizza smaczna, z dużą ilością dodatków, krótki czas oczekiwania, obsługa profesjonalna i uśmiechnięta. Pierwszy raz w życiu tak krótko na jakiekolwiek jedzenie czekałem, mają jakiś specjalny piec, który mocno skraca cały czas oczekiwania. Co do cen to nie są wygórowane, na stronie maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu z cenami. Dużo promocji różnych też robią, w tym 10 procent zniżki na kolejne zamówienie.

# do Głąba

15.12.2016 16:32

#kosita65 napisał(a) 15.12.2016 16:07
Jakoś parę tygodni temu zabrałem się ze znajomymi do Maxipizza na Gocławiu i było okej. Pizza smaczna, z dużą ilością dodatków, krótki czas oczekiwania, obsługa profesjonalna i uśmiechnięta. Pierwszy raz w życiu tak krótko na jakiekolwiek jedzenie czekałem, mają jakiś specjalny piec, który mocno skraca cały czas oczekiwania. Co do cen to nie są wygórowane, na stronie maxipizza.pl/warszawa,produkty jest menu z cenami. Dużo promocji różnych też robią, w tym 10 procent zniżki na kolejne zamówienie.
Głąbie, temat dotyczy Stacji Bielany a nie pizzerii na Złotej. Szkoła podstawowa się kłania - I klasa - czytanie ze zrozumieniem.

# kimba

08.05.2017 08:51

Jadłam już w nie jednym miejscu w Wawie, ale nigdzie nie było tak smacznie jak w Akademii na Różanej. Świetny lokal, ich spaghetti z owocami morza to po prostu jakaś magia. Ilekroć tam jestem staram się zawsze zamawiać coś innego, ale przyznaję, że jak dotąd to danie zrobiło na mnie największe wrażenie.

REKLAMA

# Franciszka

13.10.2017 14:26

#kimba napisał(a) 08.05.2017 08:51
Jadłam już w nie jednym miejscu w Wawie, ale nigdzie nie było tak smacznie jak w Akademii na Różanej. Świetny lokal, ich spaghetti z owocami morza to po prostu jakaś magia. Ilekroć tam jestem staram się zawsze zamawiać coś innego, ale przyznaję, że jak dotąd to danie zrobiło na mnie największe wrażenie.

Właśnie jesteśmy w Warszawie z całą rodzinką.
Byliśmy w 2 restauracjach. Restauracja Akademia faktycznie bardzo przyjemna :) polecam, bo jedzenie mają wyjątkowo smaczne i wystrój jest bardzo przyjemny, elegancki.
W planach mamy jeszcze wstąpienie do innych, ale może w weekend bo do końca dnia mamy zaplanowane atrakcje.

# won tumany od reklamy

13.10.2017 15:14

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma .

# elmo

26.10.2017 18:09

Pub Tato przy Broniewskiego. Miejsce ma swój niepowtarzalny klimat.

REKLAMA

# megan87

06.02.2018 19:50

My z chłopakiem bardzo lubimy chodzić na pizzę do Czyli Żurawia 45, bo mają tam taką pizzę jaką lubimy i dokładnie taką jak jedliśmy na jednej z naszych wycieczek do Włoch. Fajny klimat, ładny industrialny wystrój, mila obsługa. Wszystko na 5 z plusem!

# Dominiczka

07.02.2018 22:47

Ja z mężem mamy upatrzoną Oliwę i Paprykę i zawsze tam jezdzimy na obiadek w weekend ;p Jak dla mnie, to nie ma lepszej knajpki w Warszawie ;p

# syf syfffff

08.02.2018 13:32

a mi tam nie smakuje, okropnie

REKLAMA

# Iget

23.04.2018 15:54

Hmm nie znalazłem na Bielanach żadnej ciekawej opcji. Za to na Mokotowie Akademia to był strzał w dziesiątkę! Smacznie, miło i niedrogo. Lubie takie miejsca gdzie można wybrać się na kolację z małżonką czy też rodzinny obiad. Restauracja nadaje się na wiele różnych okazji.

# sandacz

23.04.2018 20:08

#Iget napisał(a) 23.04.2018 15:54
Hmm nie znalazłem na Bielanach żadnej ciekawej opcji. Za to na Mokotowie Akademia to był strzał w dziesiątkę! Smacznie, miło i niedrogo. Lubie takie miejsca gdzie można wybrać się na kolację z małżonką czy też rodzinny obiad. Restauracja nadaje się na wiele różnych okazji.
Debilu, piszesz nie na temat. Po UJ reklamujesz i ile bierzesz za to kasy frajerze ?

# Syf reklama

23.04.2018 21:50

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

 ewa2lama

24.04.2018 13:58

Mi zawsze pasowało jedzenie w Jeffs :)

# Bralczyk

24.04.2018 14:44

ewa2lama napisała 24.04.2018 13:58
Mi zawsze pasowało jedzenie w Jeffs :)
Idź w pizdu z tymi reklamami.

# anty spam.

24.04.2018 15:36

dokładnie idź w pisdu

REKLAMA

# MartaD

24.04.2018 22:16

#anty spam. napisał(a) 24.04.2018 15:36
dokładnie idź w pisdu
Pisze się pizdu a nie pisdu. Chyba że nie lubisz PiSu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024