REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

gdzie dobry warsztat na białołęce?

23.07.2016 01:00 rafaknap
Hej!

potrzebuję naprawić elektrykę w samochodzie bo pobiera za dużo prądu i potrzebuję pomocy - czy ktoś może polecić jakiś warsztat na białołęce? Szukałem w necie i natrafiłem np. na www.motointegrator.pl - czy ktoś korzystał z ich usług i może coś powiedzieć? Jeżeli dobrze rozumiem, to ta strona tak jakby zrzesza tych wszystkich wykonawców/warsztaty i mogę sobie wybrać, ale zależałoby mi na jakiejś rekomendacji. Dzięki!
23.07.2016 14:07 #gość
Tomi Auto ul.Płużnicka, szybko i uczciwie, polecam bo korzystałem i korzystam na bieżąco
01.10.2016 16:57 #Michał000
Może Diag - Mot przy Ostroroga 20 A? http://www.diagmot.waw.pl/ To stacja kontroli pojazdów, ale mechanika też się zajmują. Zadzwoń do nich.
19.01.2018 18:14 #BKing
W tomiauto żądaj kosztu naprawy przed naprawą i na papierze. Bo przy odbiorze samochodu koszty rosną, dobrze ci radzę
20.01.2018 12:08 #ART
#BKing napisał(a) 19.01.2018 18:14

W tomiauto żądaj kosztu naprawy przed naprawą i na papierze. Bo przy odbiorze samochodu koszty rosną, dobrze ci radzę
i tu się z Tobą nie zgodzę, naprawiałem w Tomi i zawsze było na czas, jeżeli wychodziło coś w trakcie to byłem informowany przez telefon i jestem zadowolonym klientem tego warsztatu, Polecam TomiAuto.
REKLAMA
16.02.2018 14:06 #maras12
a jaki masz samochód? Jak francuza to lepiej udaj się do MotoPartner na Grochowskiej 45D. Oni tam mają świetnych mechaników, którzy specjalizują się w samochodach tej produkcji. Więc dla nich to będzie pestka. A przy tym nie windują cen
16.02.2018 14:13 #nigdy
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

171/6596 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Mercedesa 190 W201 124 W124 Sprintera Kaczkę Toyotę Avensis Corollę Carinę tel.725-361-836 Warszawa

Zdrowie i Uroda
 PAKIET RODZINNY Sprzedam 5 leków pasożyty tasiemce przywry motylice glisty nużeńce świerzb 300zl Oferuję wybór 5 leków przeciwpasożytniczych 102 tabletek za 300 zł (włącza koszt wysyłki pobraniowej z Polski lub lotniczej rejestrowanej z Tajlandii). Poniższa mieszanka działa na całe spektrum (tasiemce, przywry, motylice, glisty i inne, po nużeńce, świerzb). Leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. W ten sposób można skutecznie pozbyć się ich wszystkich i najmniejszym kosztem. Vermox Mebendazole 100mg, 50 tabletek, wartość 100zł, 03.2020 Yomesan Niklozamid 500mg, 40 tabletek, opakowania kartonowe 10 blistrów x 4, wartość 120zł, 01.2022 Prazykwantel 600mg, 10 tabletek, wartość 50zł, 04.2020 Zentel Albendazole 200mg, 10 tabletek, 5 opakowań kartonowych po 1 blistr 2 tabletki, wartość 100zł, 12.2020 Stromectol Ivermektyna 6mg, 2 tabletki, wartość 40zł, 04.2019 massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski

Nauka
 Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też angielski jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów "na żywo" na tematy zawodowe. Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy angielskiego, które prowadzę na Skype. Nauka może być sprofilowana specjalnie dla Ciebie, pod kątem Twoich potrzeb. Joanna lektor j. angielskiego Mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575-249-030 www.angielski-skype.pl

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.