REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

21.05.2019 17:01 #Jakow
Czyli nie ma budowlanki np. Leroy Merlin?i
21.05.2019 18:13 #Duchu
Przecież nigdy nie było o tym mowy, więc czemu miałby być?
21.05.2019 19:04 #p r m
na innych stronach podają, że będzie Primark - wy o tym nie piszecie. Gdzie Primark?
21.05.2019 21:32 #aile
Bardzo duży minus za brak budowlanki np. Leroy Merlin, Castoramy czy Obi. W okolicy dwie galerie obok siebie i w żadnej nie ma sklepu budowlanego.
22.05.2019 06:40 #Adrian33
#aile napisał(a) 21.05.2019 21:32

Bardzo duży minus za brak budowlanki np. Leroy Merlin, Castoramy czy Obi. W okolicy dwie galerie obok siebie i w żadnej nie ma sklepu budowlanego.
W Arkadii masz budowlankę. Nie ma zapotrzebowania na kolejną w okolicy.
REKLAMA
22.05.2019 08:09 #konrad455fd
#p r m napisał(a) 21.05.2019 19:04

na innych stronach podają, że będzie Primark - wy o tym nie piszecie. Gdzie Primark?
Ma być za jakieś pół roku. Dziwne że żadnego sklepu LPP nie ma.
22.05.2019 10:18 #Jane
Ja doczytałam się gdzieś, że Primark ma być tam otwarty dopiero pod koniec roku, a nie teraz niestety. Wg mnie wielki minus, bo to właśnie on by przyciągnął tonę klientów na otwarcie.
22.05.2019 10:49 #Kaś
#p r m napisał(a) 21.05.2019 19:04

Primark najprawdopodobniej dopiero po wakacjach.
22.05.2019 13:10 #wawa
a gdzie budowlane
22.05.2019 13:39 #wa-wka
no to bez budowlanki to kicha... bo głownie po to jade do galerii a te butiki i guziki.. sobie wsadźcie.. przeciez się młodzi ludzie dookoła urządzaja, stoja nowe bloki... i to są towary pierwszej potrzeby!! a nie zegarki i kino.. eee juz widze ze g...o z tego bedzie.. żle wykorzystana przestrzeń!!! POwodzenia!!! nie mam tam czego szukac!!!
22.05.2019 14:25 #AndrzejKmicic
Nie ma żadnego kina?
22.05.2019 16:25 #zmk
'W Arkadii masz budowlankę. Nie ma zapotrzebowania na kolejną w okolicy.'

Jest i na Modlińskiej
22.05.2019 16:56 #Artiii
Leroy w jablonnej i przy auchan na modlinskiej.

Oni wola budować swoje hale niż płacić właścicielowi galerii.
22.05.2019 17:02 #Paweł
Nie widzę czy będzie sklep z artykułami turystycznymi - plecaki, kurtki , buty turystyczne?
22.05.2019 21:06 #aile
Do Arkadii z Bielan mam prawie 10 km.
REKLAMA
24.05.2019 20:33 #Wiosna
Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
24.05.2019 20:58 #ŁOMIANKI
Dziś TAM BYŁEM TYLKO Z CIEKAWOŚCI
Nie po to by coś kupić
I złe wspomnienia po tej wizycie mam
Bo przywaliłem czołem w szybę jakiegoś sklepu
złe dojście jest od strony metra chodniki są za wąskie
Obiekt wczoraj otwarty a jak dziś byłem to w niektórych miejscach płytki na podłodze popękane
08.08.2019 20:13 #amanda66
A wiecie że za chwilę otworzy się nowa galeria w Jankach?
chjanki.pl

JA akurat bardzo się cieszę bo to u mnie prawie na dzielni.
08.08.2019 21:18 #amanda66
Jesli chodzi o mnie to czekam aż ruszy CH Janki, nie wiem czy wiecie ale to będzie mega sztos. Szykuje się coś naprawdę dobrego.... Czekam aż ruszy centrum do którego mam 10minut.
12.08.2019 21:42 #anika88
Dlatego ja też sie z Wami zgadzam co do Centrum Janki. Ja tez mam tam najbliżej i już sie nie moge doczekać na te wszystkie zmiany.
18.08.2019 22:59 #wera
Ja mam własnie bliżej do CH Janki. A tam w ten weekend będzie się dużo działo.
25.08.2019 23:40 #nika
#Adrian33 napisał(a) 22.05.2019 06:40

W Arkadii masz budowlankę. Nie ma zapotrzebowania na kolejną w okolicy.
Mi też to nie przeszkadza :) A Galerię bardzo lubię. Mają bardzo dużo sklepów, więc jest i tak w czym wybierać ;)
03.09.2019 13:22 #ami
Byłam niedawno i świetnie rozplanowali przestrzeń - galeria mega wielka a wszystko da się znaleźć
09.09.2019 11:40 Hanz23
Nie rozumiem, co dokładnie masz na myśli, ale zdecydowanie mogę polecić Ci usługę zamawiania prawdziwych arcydzieł, które ludzie mogą zrobić. Chodzi o kwiaty. adeldeflores.pl/kwiaty-w-pudelkach/ po prostu twórz prawdziwe arcydzieła z bukietów i prawdziwe projekty na święta i uroczystości. To wspaniale!
17.09.2019 06:32 #Jullka
Był ktoś już w ogóle w tej galerii? Warto jechać?
26.09.2019 13:07 #Fajnie
Niczego nie zabrakło w tej galerii - warto tu przyjeżdżać na mniej i bardziej przemyślane zakupy :) Albo do kina - 10 sal, kosmos
30.09.2019 19:58 #Olciaks
Wow dużo tych sklepów muszę się w końcu tam wybrać

27/1888 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Pozyczki wszelkiego rodzaju detali Ta wiadomosc skierowana jest do osób indywidualnych, które potrzebuja specjalnej pozyczki na odbudowe zycia. Poszukujesz pozyczki, aby ozywic swoja dzialalnosc lub na realizacje projektu, albo kupic mieszkanie, ale bankowosc zostala zablokowana lub bank zostal odrzucony. Jestesmy gotowi udzielic pozyczek od 2000 do 35 000 000 euro kazdemu, kto jest w stanie spelnic te warunki. Z rozsadna stopa procentowa niezaleznie od obszaru, w którym chcesz isc do przodu. Wiec jesli potrzebujesz pozyczki, nie wahaj sie z nami skontaktowac, aby dowiedziec sie wiecej o naszych warunkach. E-mail: mcaldaras709@gmail.com

Kupię części
 Kupię stare motocykle - części 505-529-328

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie / snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy plakaty szable bagnety medale odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy za gotówkę tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA