REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Nala

10.02.2017 07:39

A Żerań - do samochodów!
Chyba inaczej nie można interpretować lekceważenia mieszkańców tej części dzielnicy - o nas cisza i brak kursów skróconych do metra Marymont.

 Vieslas

10.02.2017 07:59

Proszę wziąć pod uwagę, że przez tę część dzielnicy przejeżdżają niemal wszystkie linie, które kursują po zachodniej stronie Białołęki.

 Strumykowa

10.02.2017 14:27

Vieslas napisał 10.02.2017 07:59
Proszę wziąć pod uwagę, że przez tę część dzielnicy przejeżdżają niemal wszystkie linie, które kursują po zachodniej stronie Białołęki.
Niby tak, ale jeżdżą Modlińską. Dla niektórych bloków na Żeraniu to kawał drogi....Ja ich rozumiem.

REKLAMA

 tarantula01

15.02.2017 23:03

Wycofywanie autobusów z Modlińskiej, aby jechały np. Myśliborską - Dorodną (najpierw trzeba przebudować to skrzyżowanie, aby zapewnić dobrą widoczność i bezpieczeństwo kierującym) to zły pomysł. Bo finalnie zespół przystankowy Konwaliowa zostałby przeciążony (tu kumulowałyby się wszystkie przesiadki). Żerań się rozbudowuje i należy uruchamiać po prostu nowe linie i nie mam tu na myśli zwiększanie częstotliwości małego 211.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

15.02.2017 23:03

Wycofywanie autobusów z Modlińskiej, aby jechały np. Myśliborską - Dorodną (najpierw trzeba przebudować to skrzyżowanie, aby zapewnić dobrą widoczność i bezpieczeństwo kierującym) to zły pomysł. Bo finalnie zespół przystankowy Konwaliowa zostałby przeciążony (tu kumulowałyby się wszystkie przesiadki). Żerań się rozbudowuje i należy uruchamiać po prostu nowe linie i nie mam tu na myśli zwiększanie częstotliwości małego 211.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 Nala

17.02.2017 10:51

Żerań ma tylko 518! Mówimy o dojeździe do metra Marymont (nikt nie będzie tracił czasu, żeby cofać się z licznymi przesiadkami do Młocin).
Linie 326, 705 jeżdżą tak rzadko i "okresowo", że nie biorę ich pod uwagę, zresztą póki co komunikacji miejskiej w ogóle nie uznaję - odkąd ZTM słucha tylko siebie. Liczyłam, że chociaż tym razem zaproponuje coś dla nas - mieszkańców okolic Konwaliowej - chyba się rozmarzyłam.
Zatem pozostaje TYLKO SAMOCHÓD!

REKLAMA

 Nala

17.02.2017 10:54

Zbyt wiele razy jeżdżąc komunikacją liczyłam na kapryśną linię 518 - zawsze nie o czasie, a czasami wypadającą z trasy. A ZTM tłumaczył, że w godzinach szczytu są korki... WOW.
Teraz znowu nie myśli o zwiększeniu częstotliwości i kursach skróconych. Brak słów.

 Meggg

17.02.2017 16:13, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 17.02.2017 16:30

Żerań potrzebuje po pierwsze tramwaju,to jest mega zaniedbanie że jeszcze nie jest realizowana ta inwestycja. Nie wiem na co czekaja. Chyba żeby 509 popekały na szwach. 518 to jest dojazd do centrum i tak ma zostac. Racja jest w tym że powinny być czestsze kursy no ale taka jest rozmowa z ZTM wlasnie. Dopiero jak sie ludzie przestana miescic to łaskawie dadza kolejne autobusy. Nie trzeba byc wielkim matematykiem żeby wyliczyć ile sie buduje osiedli na Żeraniu..
Nala nie wiem czy wiesz ale ZTM nie planowal nigdy czegos takiego jak opisywala TU Białołęka czyli niektorych skroconych kursów, a innych normalnych. To jakaś fantasmagoria autora byla, żeby zamieszać w konsultacjach. Trzeba weryfikowac informacje bo tu sie czesto pojawiaja takie fejki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe