REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ja_82

19.10.2018 13:06

No i fajnie :)

# edek

19.10.2018 14:10

kto wydał pozwolenie na budowę czegoś takiego?? NAZWISKO!! to nie był przecież anonim

# LUCJAN

19.10.2018 19:54

Przy ratuszu to chyba Wardom, a nie Warbud.

REKLAMA

 drugastrona

22.10.2018 12:54

To jedna z najlepszych wiadomości dla Tarchomina. Jedno z najważniejszych skrzyżowań na osiedlu, a póki co mamy wygon, budę z barem szybkiej obsług, drugi wygon i stodołę z Lidlem. Cieszę się, że przynajmniej jeden narożnik stanie się miejski.
A swoją drogą obok ratusza buduje Wardom. Kolejny wygon znika, a wkracza miasto.

# bls

25.10.2018 13:42

Mieszkania przy dwujezdniowej ulicy i torach tramwajowych bym nie kupil. Ale ja cisze lubie.

# noiconic

25.10.2018 13:47

drugastrona napisał 22.10.2018 12:54
To jedna z najlepszych wiadomości dla Tarchomina. Jedno z najważniejszych skrzyżowań na osiedlu, a póki co mamy wygon, budę z barem szybkiej obsług, drugi wygon i stodołę z Lidlem. Cieszę się, że przynajmniej jeden narożnik stanie się miejski.
A swoją drogą obok ratusza buduje Wardom. Kolejny wygon znika, a wkracza miasto.

co tak cie cieszy zabudowa Tarchomina, widać ześ ze wsi przyjezdny, beton cie cieszy zamiast zieleń.. Wygonami sie martwi... bob budowniczy i planista w jednym...

REKLAMA

# Hmm?!?

25.10.2018 14:16

Ciekaw jestem kto wynajmie/kupi lokal użytkowy jeżeli w promieniu 100 metrów mamy: Carrefour, Biedronkę, Lidla i Galerię Północną...

 drugastrona

29.10.2018 16:18

#noiconic napisał(a) 25.10.2018 13:47
co tak cie cieszy zabudowa Tarchomina, widać ześ ze wsi przyjezdny, beton cie cieszy zamiast zieleń.. Wygonami sie martwi... bob budowniczy i planista w jednym...

Chyba gdybym był ze wsi, to bym nie chciał zabudowy wygonów i zwartej, miejskiej, pierzejowej zabudowy. Coś Ci się pomyliło. Jaki beton na wsi? Byłeś kiedyś w ogóle? To ludzie ze wsi zawsze mają pretensje, że cokolwiek się buduje. To ludzie ze wsi mają gdzieś, czy zabudowa jest rozplanowana wzdłuż ulic, czy budynki są pobudowane byle gdzie. Gdzie Ty masz zieleń w miejscu planowanego budynku? Byle trawnik to nie od razu "zieleń". Zieleń jest nad Wisłą i na wydmach.

# Funka

31.10.2018 19:58

Trawnik,na którym psie kupy leżą.
Zgadzam się,zieleni mamy pod dostatkiem-wał i pełno roślinności.Jeśli ktoś wprowadza się do miasta niech nie tęskni za świeżym powietrzem i łąkami.

REKLAMA

# TRCHterror

01.12.2018 17:52

Tak jest! Roz*ierdolmy drzewka, postawmy 15 piętrowiec i wielkie osiedle. Nie wiem mi to średnio pasuje, wole żeby pozostało tak jak jest.

# Dawidxcv

10.12.2018 18:02

Wie ktoś może kto będzie generalnym wykonawcą?

# Jag

26.02.2019 09:39

Gdyby nie ten ten budynek 15 piętrowy cała inwestycja bylaby jeszcze ok a tak na środku osiedla stanie dominujacy koszmarek nie pasujący do okolicznej zabydowy. Skończy się to takim samym wuzualnym horrorem jak Różopol przy Kondratowicza na Bródnie. Dobrze by bylo gdyby planisci i architekci patrzyli na osiedla jak na całość a nie przypadkową zbieranine :/

REKLAMA

# ikx

05.04.2019 11:55

#edek napisał(a) 19.10.2018 14:10
kto wydał pozwolenie na budowę czegoś takiego?? NAZWISKO!! to nie był przecież anonim

pewnie ten sam gamoń, który podstępnie pozamieniał planowaną niską zabudowę na wysoką FY

# Tanita

21.05.2019 14:44

Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl
Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:27

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe