REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

DOBRY FRYZJER-BIELANY

24.01.2013 14:33 KAROLCIAA
POLECAM SALON NA BIELANACH NA UL.SZEKSPIRA 4.
PANI KAROLINA.
SUPER FRYZJERKA MIAŁAM ŻÓŁTE WŁOSY PO KONKURECI
POSZŁAM DO NIE Z POLECENIA I DOPROWADZIŁA MI WLOSY.
SUPER.
10.03.2013 17:49 #Rafii
Polecam zakładzik na bielanach ul wrzeciono 3.Super!!!!
07.04.2013 17:16 #Kamil
A ja polecam tez zakład na bielanach dopiero się otworzył w bloku wrzeciono 3
07.04.2013 17:17 #Kamil
www.fryzjerwrzeciono.pl
03.06.2013 23:59 #Marcin Leongin
Polecam salonik "Fryzuroteka" na ul: Wrzeciono 34 .Chodzimy tam oboje z żoną . .Kiedys czesto zmienialismy salony, ale teraz nie mam zamiaru bo zawsze wychodzimy zadowoleni i usmiechnieci.Frzyjerka(chyba włascicielka) wesoła i usmiechnieta
19.06.2013 17:37 #Jola Z.
witam
ja mogę polecić salon na ulicy J.Kochanowskiego 23 STUDIOOSIEM
tam trafiłam z polecenia i znalazłam swojego fryzjera. Bardzo konkretne i fachowe i bardzo profesjonalne podejście do tego pracują na dobrych kosmetykach firmy MATRIX i żadnych innych . widać że niema tam mieszaniny produktów .
po za zadowoleniem z koloryzacji oraz fryzury jest tam całkiem miły klimat. dodam że dojeżdżam z ząbek ale jest warto już od 3lat polecam ;) Jola
17.03.2014 08:12 #piotrek
Polecam Wojciecha Wrzeciono 3
24.04.2014 09:37 #Nowotkapiotr
możecie polecić jakiegoś sprawdzonego fryzjera dla dzieci 3 i 5 lat ???

wolka kosowska
alergia
24.04.2014 11:11 #ekler
Reklamy są na innej stronie.
24.04.2014 23:22 #anna d.
Polecam salonik na Wrzeciono 34 obok okraglaka. Dziewczyna ma pojecie o tym co robi. jedyny fryzjer który potrafi zrobić prawdziwe refleksy a nie babciny balejaż !
25.04.2014 23:30 #Pawel
musze się zgodzić z wpisem powyżej.jestem z poznania,ale mieszkałem chwilę na bielanach.ta kobieta ma pojęcie o tym co robi.dawno nie widziałem takiego fryzjera.Kompetentna i miła.
21.07.2014 23:48 #piotrek
Polecam fryzjera na Wrzecionie ,, Fryzuroteka ,, . Solidnie i tanio
06.08.2014 09:29 oluska
Polecam Pania Svetlane na heroldow,6 nad biedronka,podejscie ma swietne, moj synek 4 latka,byl bardzo niechetny do strzyzenia,a teraz sam sie upomina o pania Svete,a do tego krzeselko motorek go zauroczylo:)
22.08.2014 23:20 #manik
Mój synek też odwiedził fryzjera w To CoŚ , dziękuję za komentarz od Pani oluska , jesteśmy pod wrażeniem podejścia Pani Sviety do synka , polecam z czystym sumieniem na ul. heroldow 6
19.11.2014 18:14 #lala
Polecam salon Urody Activ Beauty & Care Expert na ul Klaudyny 12.Pani Karolina z której ja korzystam i p.Basia u której strzyże się mój facet są naprawdę profesjopnalne i nie nachalne w odbiorze.Cały salon b. miły ;-).Polecamy
28.11.2014 23:00 #paweł
Wrzeciono 34 "Fryzuroteka" Pani Magda doradziła mi nową fryzure jestem bardzo zadowolony do tego tanio,szybko no i super.
10.09.2015 11:10 Mandlesz
A ja polecam http://lorealprofessionnel.pl/ Uważam, że sieć tych salonów jest najlepsza w kraju. Nawet w Internecie ciężko znaleźć złe opinie o tych firmach.
02.10.2015 09:37 #vvd
Myślę, że twoje oczekiwania może spełnić profesjonalny salon fryzjerski AGNEESS. Znajdziesz go w warszawskiej galerii Ursynów. Salon świadczy naprawdę wysokiej jakości usługi fryzjerskie a ponadto zajmuje się sprzedaż profesjonalnych kosmetyków takich marek jak na przykład Loreal i Kerastase. Ja jako stały bywalec korzystam dodatkowo z wielu atrakcyjnych rabatów.
30.10.2015 09:43 #sds
Mogę bez dwóch zdań polecić Dominikę Prokopovicz. Bardzo dobra fryzjerka i stylistka, zna się też na profesjonalnej pielęgnacji . Numer 517 83 69 69
03.11.2015 10:01 #Karina83
Do dobrego fryzjera warto przejechać nawet pół Warszawy. ;) Wiele razy trafiałam na salony "bo blisko" i niestety efekty przeważnie okazywały się tragiczne. Ostatnio korzystam z salonu Marco Aldany w Blue City http://www.marcoaldany.pl/ i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Z zabiegów, które miałam i mogę polecić to koloryzacja, cięcie oraz zabieg Vitality. Z innych typu czesanie nie korzystałam osobiście, ale panie, które wychodziły z salonu po innych zabiegach również wyglądały na zadowolone.
23.11.2015 16:00 #sdw
Uważam, że jedną z najlepszych ofert w Warszawie w zakresie stylizacji fryzur, strzyżenia, koloryzacji, przedłużania włosów a także profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych ma salon fryzjerski Agneess . Ma siedzibę w Galerii Ursynów więc bez problemu trafisz. Możesz również wcześniej umówić się na wizytę, telefon znajdziesz na jego firmowej stronie pod adresem www.agneess.com.
04.12.2015 09:33 #Rita25
Ja czasami czeszę się w Marco Aldany. Teraz na Sylwestra idę się uczesać. Dziewczyny zawsze coś fajnego wymyślą. A może w tym roku zaszaleję też z koloryzacją? No tak czy inaczej w zakresie czesania mogę polecić akurat ich.
15.12.2015 20:20 salamandra99
Widzę, że nie tylko ja jestem zadowoloną klientką salonu marco aldany. Faktycznie, potrafią wyczarować cuda z włosami, mimo, że ciężko mi dogodzić. Pani Gosia to świetna specjalistka. Fajnie uczeszą a dodatkowo zawsze można pokusić się o jakiś zabieg :)
21.12.2015 16:36 #klient
NIE polecam Activ Beauty & Care Expert Klaudyny 12, strzyżenie kiepskie w dodatku fryzjerka nieumiejętnie rozzesywała wlosy (szarpała)
04.01.2016 15:10 #natka33
Od czasu kiedy trafiłam do Agnees w warszawskiej Galerii Ursynów nie odwiedzam już innych salonów! Malowałam tam włosy i efekt mnie powalił z nóg. Kolor wyszedł genialny a moje włosy błyszczą się i wyglądają na zdrowe. Zobacz ofertę, którą znajdziesz na firmowej stronie pod adresem agneess.com.
11.02.2016 14:19 #ZadowolonaAnkA
Fryzuroteka Wrzeciono 34.Madzia zawsze uśmiechnięta,rozmowna potrafi doradzić kiedy do niej nie przyjde wychodzę zadowolona i z uśmiechem na twarzy. Polecam ten salon mały ale zadbany i przytulny .
14.02.2016 23:11 #Z Wawrzyszewa
Polecam Alchemię Piękna na Dantego 7 - panią Sylwię!
24.02.2016 20:16 #Adam I Ewa
Polecam Wojciechowski Salon fryzjerski na wrzecionie. Klasyka.
20.03.2016 23:22 #patrycja.3k
Po wielu negatywnych spotkaniach z fryzjerami polecanymi w internecie, pozwoliłam zaciągnąć się siostrze ciotecznej do jej fryzjera - Łukasza Orędowicza z OK Studio i powiem szczerze, że pierwszy raz fryzjer posłuchał czego chciałam i to zrobił. Dosłownie, pierwszy raz obcięto mnie tak jak chciałam!!! Szczerze polecam!
11.05.2016 08:15 #juvelina
Ja jeżdżę do fryzjera do centrum. Ścinam się raz na miesiąc albo na dwa jak nie mam czasu tak więc nie jest to większy problem. Mam swój sprawdzony salon fryzjerski na Wilczej:
11.05.2016 08:17 #juvelina
Tutaj jest kontakt:
http://www.mazfryzjerki.com/

Od dłuższego czasu jestem klientką pani Magdy. Jeszcze nigdy ścięcie mi się nie podobało. Zawsze jest tak jak chcę. Stosuja tam dobre kosmetyki, podczas ściniania włosów zawsze doradzą jak je pilęgnowac. Poza tym jest tam sporo różnych zabiegów na włosy .Jeszcze nigdy moje włosy nie były w taki dobrej kondycji niż teraz.

Może nie jest tak tanio ale wolę czasami dopłacić i mieć włosy ścięte porządnie niż zapłacić malo ale nie być zadowolona z fryzury.
13.07.2016 15:18 Szamanka
Na Bielanach nie ma dobrego fryzjera, lepiej pojedź na ul. Bałtycką, tam jest salon Impress, mają tam naprawdę dobrych fryzjerów!
08.08.2016 11:28 bofajno
ja jestem wierna salonom loreal professionnel https://www.salonexpert.pl/ Nie wyobrażam sobie chodzić gdzie indziej.
08.09.2016 17:15 #Anna Z.
polecam studioosiem po moich wędrówkach po różnych salonach . z tego salonu wyszłam naprawdę zadowolona . pełen profesjonalizm chylę czoło przed panią Dorotką ;)
26.09.2016 09:07 roksina
Też mieszkam na Bielanach, ale niestety nie znalazłam salonu w którym fryzjerzy spełniliby moje oczekiwania. Dla tego raz w miesiącu robię sobie wycieczkę metrem na Ursynów i tam niedaleko metra przy Pasażu Ursynowskim jest salon Gnatyshyn. Pracuje tam rewelacyjna stylistka Pani Sylwia. Naprawdę warto do niej się zapisać, jest świetna a przede wszystkim ma pomysł na oryginalną fryzurę.
14.11.2016 13:05 #kajka91
Zgadzam się, że w OK Studio jest naprawdę dobry i fajny fryzjer :). Pan Łukasz naprawdę trzyma poziom :)!
29.01.2017 11:21 #mania80
Ja sobie włosy sama przedłużam, metodą kanapkową na takich taśmach, moje włosy przez to nie cierpią jak przy tych zabiegach fryzjerskich a wygląda to badzo fajnie i naturalnie. Taśmy kupuje od firmy Rubin extensions Nawet Julia Dybowska (polska barbie) z nimi podjęła współprace :)https://www.rubin-extensions.pl/
19.03.2017 13:48 #śledzio
polecam Kulisy Urody na Żeromskiego na Bielanach. Panie Kasie robią świetną robotę, potrafią okiełznać moje niesforne kręcone włosy.
www.kulisyurody.pl
23.03.2017 23:40 bofajno
A ja mam dosyć fryzjerów z Warszawy i jeżdzę do fryzjer-pruszkow.pl
Tam przynajmniej nie przeginają z cenami i obcinają normalnie, bez zbędnych udziwnień.
15.05.2017 09:15 #iwona89
Koniecznie pobierzcie sobie aplikację Moment. Tutaj https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna można się o niej dowiedzieć więcej. Dzięki niej z powodzeniem można nie tylko znaleźć, ale również zarezerwować wizytę u najlepszych fryzjerów. Są tam realne opinie klientów, które ułatwiają podjęcie decyzji.
21.05.2017 22:25 #jędras
@bofajno tez chodze do fryzjera z Pruszkowa Figaro naprawde tanio, szybko i przemila obsluga. Znaja moj styl, wiec nie zrezygnuje mimo ze dojezdzam ponad 30 km

58/1221 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie