REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ddd

25.11.2014 11:04

Miodowe bagno brzmi niezwykle wymownie.

# agaaaaaa

25.11.2014 15:45

Chwastowy zakątek nie wiele lepiej... :)

# aaaa

25.11.2014 19:12

Zlustrowałem i według mnie 3 etap jest dobrze zbudowany. Inny wykonawca niż na 2 etapie i chyba jednak inne podejście developera.

REKLAMA

# Pete

25.11.2014 19:21

#aaaa kto Ty jesteś, deweloper?

# Sapota

26.11.2014 10:33

ze mna wedlug umowy przedwstęonej mieli podpisac akt notarilany do końca 2013 a jest listopoada 2014 i nadal nie mam aktu

# 3 etap

26.11.2014 17:52

III etap budowała firma BESTA z Rzeszowa i z tego co wiem wyrobili się w swoich terminach i tematach. Jest solidnie zrobiony wg mnie :)

REKLAMA

# aaaa

26.11.2014 19:27

#Pete
Nie, jestem w miarę zadowolonym mieszkańcem 3 etapu. Jest problem, a raczej był z aktami notarialnymi ale rozwiąże się na dniach (chociaż nie miałem takich problemów jak Sapota, bo ja w umowie miałem termin do końca sierpnia, czyli 3 miesiące obsuwy... patrząc na inne osiedle oprócz DD, nie jest źle). Podobnych problemów jak 2 etap na razie nie mamy. Zresztą inna konstrukcja budynków, inny główny wykonawca.

# Rob

26.11.2014 22:22

taaaa, mój balkon naprawiali 4 miesiące (ma jakieś 6 m2), w międzyczasie awantura o wykończenie balkonu - fugi z silikonu połozone przez fachowca wyglądały jakby kładło je kilkuletnie dziecko; podczas prac wykończeniowych w mieszkaniu odpadl mi tynk z całej sciany w sypialni, złozyłam reklamację, nie uznano jej twierdząc, że jest to wynik prowadzonych prac wykończeniowych w mieszkaniu, koszt mojej własnej naprawy to jakieś 40zł za materiał plus robocizna, ale deweloper nie poczuwał się do naprawy. Zalana sypialnia w wyniku źle zrobionej izolacji tarasu sąsiada. To naprawili, póki co nic nie wyłazi. Na klatce cała masa pęknięć, do tej pory nie mamy kodów do furtek, nie wspominając o zadłużeniu dewelopera wobec wspólnoty.

# mat

28.11.2014 15:01

A takie ładne mieszkania z BOD

REKLAMA

# nie murapol

01.01.2015 21:31

CCC-cena czyni cuda!
lub
Przyjdzie głupi i kupi.

# Murapol odpada

11.08.2015 09:55

Nie polecam tej firmy. Wszystko robią po terminie. Odbiór lokalu z kilkumiesięcznym opóźnieniem, podpisanie aktu też. Ciągle przesuwanie terminów. Centrala nawet nie odniosła się do pisma wzywającego do przekazania lokalu. Pani Golczyk kręci i kombinuje, za każdym razem mówi co innego.

# zły

27.11.2015 14:41

Ja chetenie powybijał bym im jeszcze troche szyb widziałem jak niektózy tak robili a morze spalić im biuro złodzejski developer uczciwi ludzie kupili mieszkania i teraz muszą sie bujać i prosić o poprawki.

REKLAMA

# Inzynierka

16.02.2016 15:52

Na zdjęciu widać pęknięcia rzecz raczej naturalna do usunięcia występują jeszcze przed klikaj lat po wybudowaniu, ludzie za wszelką cenę chcą do piec deweloperowi kilku nie zadowolonych psychomatow i od razu afera jest krecona , to niesamowito jak w tych czasach kazdy ktoremu cos nie wyszlo uzewnetrznia sie na forum , polecam wybudowac sobie mieszkanie semu napewno bedzie idealne :)

 kamil1

16.05.2017 12:45

W Rzeszowie chyba najbardziej popularna robi sie aktualnie nowa dzielnica parkowa, osiedle powstaje przy parkach, buduje NG Development, mysle o zakupie bo ceny sa jeszcze niskie, mieszkania szybko schodza zianteresowanie jest duze a ciezko trafic na takie tanie meiszkania w stanie deweloperskim przy parku

 daria.d

21.07.2017 12:00

W Rzeszowie to ciągle popularne są http://www.szklane-tarasy.pl/. Mają teraz tyle nowych inwestycji i wszystkie bardzo ładne. Osobiście bardzo podoba mi się Zig Zak House. Ten nowoczesny wygląd jest świetny. Chociaż inwestycja na Strażackiej też jest niczego sobie. Pomysł z fontanną jest trafiony w dziesiątkę.

REKLAMA

 Jan Z

25.04.2018 13:47

Sporo tych inwestycji w Rzeszowie mamy. I w sumie w fajnych okolicach budują te mieszkania, mnie się z kolei bardzo podobają te mieszkania od dewelopera na osiedlu http://www.bulwarypark.pl/ - strasznie fajna okolica się wydaje, no i wiadomo - mieszkania na wizualizacjach też świetnie sobie wyglądają. Zobaczymy jak będzie po wybudowaniu. ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe