REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Autobus do CH Targówek

06.02.2003 10:53 #Alf
Czy ktoś wie może jak kursuje ten autobusik?
06.02.2003 11:02 #aaaa
Wejdź na stronę www.chtargowek.pl, tam poszukaj z prawej strony "jak dojechać". Jest informacja o autobusach miejskich i bezpłatnym.
06.02.2003 14:23 #Alf
Dzięki!
06.02.2003 18:52 #kinio
Jest jeszcze jedna strona: www.frikobus.republika.pl, tam znajdziesz wszystkie możliwe połaczenia do centrów handlowych obsługiwane przez bezpłatne autobusy. A tak wogóle to polecam ten autobus do CH Targówek. Sprawdziłem go już wielokrotnie. Jazda trwa zaledwie ok. 20 min, co jest porównywalne z dojazdem samochodem. Mogłoby tylko być trochę więcej kursów. I jeszcze jedno. Warto wybrać się na przystanek co najmniej pięć minut przed czasem wskazanym na rozkładzie, bo potrafi być za wcześnie i nie chce czekać.
06.02.2003 19:59 #jotes
w tygodniu z Topolowej odazd: 8:24, 10:54, 12:24, 14:24, 16:24, 18:24, 19:24, 20:24. mam nadzieję że aktualny.
REKLAMA
07.02.2003 20:39 #ania
Frikobus, psia jego mać, cholera jasna!!!!! Na przystanek to się wybierajcie 15 minut przed czasem i machajcie panu kierowcy gdy rusza z poprzedniego. Wiem co mówię.
Zadymka, zimno, ciemno ale dotrałam na przystanek o 19.20 (planowo 19.25) a frikobusa ani widu ani słychu, z żadnej strony. Przystanek mam następny za pętlą to jeszcze powinnam widzieć jego przyjazd. A tu nic. Postałam 20 minut i nie zrażona wybrałam się na następny kurs 20.25 (bardzo mi zależalo). Na przystanku byłam tym razem 10 po. Autobus był tym razem punktualnie, ale nie zatrzymał sie mimo tego, że machałam. Nie wiem, może dlatego, że mam białą kurtkę i w tej zadymce mnie widać nie było.
Do tej pory frikobusy mi nie podpadły. Ale, żeby tak jednego dnia, dwa razy z rzędu.....

6497/6650 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Rodzina szuka mieszkania na sprzedaż od właściciela bezpośrednio w Warszawie dzielnice Bemowo,Wola do 350tys.kontakt 515264182

Dam pracę
 Praca przy produkcji w Czechach. Miejsce pracy Pilzno. Wynagrodzenie płatne w Koronach Czeskich. Po przepracowaniu pełnego wymiaru godzin około 3400-3600 zł netto miesięcznie. Możliwość nadgodzin. Opłata za nocleg 1500 KC, około 250 zł miesięcznie. Bezpłatny obiad za każdy dzień pracy. Praca od zaraz. Wymagania: pozytywne nastawienie do pracy. Możliwość pracy na dłuższy okres. Praca dla mężczyzn i kobiet od 18-tu lat. Umowa o pracę z czeską firmą, na warunkach czeskich. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przesłanie CV na adres mailowy, w temacie wpisując: Praca w Czechach Pilzno. Więcej informacji pod nr tel.733 919 733 lub drogą elektroniczną praca4@arpro.pl ARPRO Sp. z o. o. Arpro nr wpisu 7151. Oferta pracy tymczasowej.

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery książki pocztówki szable odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy mundury tel. 601-336-063

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.