REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# bolo

09.12.2016 15:58

Gwoli ścisłości, zakaz nie jest na przystankach tylko w obrębie wiaty przystankowej.

# sandacz

09.12.2016 16:43

gwoli ścisłości, zakaz obowiązuje na obszarze całego przystanku, nie tylko pod wiatą.

# Gryzu

09.12.2016 17:31

Gwoli jeszcze większej ścisłości, nikt ściśle nie określił gdzie zaczyna i kończy się przystanek.

REKLAMA

# Hapitor

09.12.2016 18:28

A co z paleniem w Szpitalu Bielańskim? Nie da się wejść bez pokonywania chmury dymu, a jak zrobiło się chłodniej to piwnice i klatki schodowe również zamieniają się w palarnie.

# Jacek

09.12.2016 22:29

#Gryzu
W większości wypadków, obszar przystanku jest zaznaczony przy krawężniku żółtą linią. Tak, że tego...

# sandacz

10.12.2016 09:47

Gryzu, gwoli ścisłości chyba niedowidzisz bo wzdłuż każdego przystanku przy jezdni jest taka żółta linia i to ona określa gdzie się zaczyna i gdzie kończy przystanek.

REKLAMA

# Abelard

10.12.2016 10:22

Gwoli ścisłości jest określone gdzie zaczyna i kończy strefa zakazu palenia na przystankach. Jest to 15 metrów w obie strony ( wzdłuż torowiska ) słupa ze znakiem przystanku. Gdy nie a takiego słupa przyjmuje się wiatę przystankową

# Jaga

10.12.2016 14:21

#Jacek napisał(a) 09.12.2016 22:29
#Gryzu
W większości wypadków, obszar przystanku jest zaznaczony przy krawężniku żółtą linią. Tak, że tego...
Aleś chlapnął chłopie jak łysy o beton. Żółta linia nie ma nic wspólnego z paleniem! Jest dla pasażerów oczekujących na autobus i służy ich bezpieczeństwu, ponadto dla osób niedowidzących, by orientowali się gdzie się kończy zatoka przystankowa, a dla niewidomych są dodatkowo specjalne wypustki, które wyczują laską. Więc nie mąć jak nie masz zielonego pojęcia.

# Gryzu

10.12.2016 16:06

No dobrze pytanie retoryczne (bo widzę że moje słowa wywołały burzę komentarzy)
Mamy przystanek na chodniku, za przystankiem jest jeszcze pół metra chodnika i trawnik.
Stoję na trawniku pół metra od wiaty - czy to jest teren należący do strefy przystanku, w której nie można palić ?
A jeśli tak to gdzie to jest określone?
Ja nieraz palę i staram się, zaznaczam staram się przestrzegać przepisy, ale nie jest to wcale proste i oczywiste ....

REKLAMA

# Asd

10.12.2016 16:11

Żółta linia to długość, jaką jest głębokość od linii? Tak, że tego...

# Tylkoniepall

11.12.2016 13:24

Ale o co chodzi? Przecież można nie palić... Kto pali, ten jest przygłup.

# tempy

11.12.2016 22:42

Nie pal, nie pij, nie bzykaj - to po ch...j żyć .

REKLAMA

# Antyfaya

12.12.2016 07:49

A po ch...j palić?

# Mona

12.12.2016 19:42

Człowieku dzieciaki jarają blanty, dopalacze pod każdą postacią, marychę w każdym, powtarzam w KAŻDYM
gimnazjum i nikt jakoś skutecznie z tym nie walczy, a Ty się czepiasz legalnego dymka?
Bo lubię i nikt mi nie zabroni ....

# Antyfaya

13.12.2016 12:14

A ja nie lubię, jak mi ktoś smrodzi. Czy to puszczając bąki czy też paląc pety, smrodzi tak samo uciążliwie.

REKLAMA

# Rafał

13.12.2016 22:54

Ciekawe, że na terenie węzła przesiadkowego "Metro Młociny" nikt tego zakazu nie respektuje. Papierosy palą pasażerowie, kierowcy i ochroniarze.

# Tata

20.12.2016 13:41

Sklep na ul.szekspira 2 na wprost wejścia do szkołł ,sprzedaje dzieciakom papierosy na sztuki

# wiat

22.05.2017 20:52

ten przepis jeszcze obowiązuje?
______
http://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html

REKLAMA

 huber6b

24.05.2017 08:58

No nie wiem, ja pierwsze słyszę o tym.
http://meblopol.com.pl/narozniki-z-funkcja-spania,c90.html
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA