REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Wyszedł z aresztu, zdemolował auta. Wrócił za kratki

  24 stycznia 2023

Wyszedł z aresztu, zdemolował auta. Wrócił za kratki
źródło: KSP

Dzielnicowi z komisariatu na warszawskim Tarchominie zatrzymali 38-letniego mieszkańca dzielnicy, który zdemolował cztery samochody zaparkowane przy ul. Ciupagi. Funkcjonariusze ustalili, że... w tym samym dniu mężczyzna opuścił znajdujący się tuż obok areszt śledczy.

REKLAMA

Załoga patrolowa z komisariatu na Tarchominie została wezwana na Ciupagi na Białołęce Dworskiej, gdzie zniszczono zaparkowane tam pojazdy.

Zdemolowane auta w Warszawie

Mundurowi potwierdzili, że cztery auta - dwa volkswageny, fiat i saab - zostały zdemolowane. Pojazdy miały wybite szyby, urwane lusterka i uszkodzone lampy. Odzyskali skradzione auto. Zatrzymany z pięcioma zarzutami Odzyskali skradzione auto. Zatrzymany z pięcioma zarzutami
Sukcesem zakończyły się ostatnie działania policjantów wchodzących w skład grupy Skorpion z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 44-latka podejrzanego o kradzież citroena na warszawskiej Białołęce. Operacyjni znaleźli podrobione tablice rejestracyjne oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do kradzieży aut.
Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który kopie w samochody i uderza w nie łopatą.

W wyniku lustracji otoczenia policjanci zabezpieczyli saperkę, która prawdopodobnie posłużyła mężczyźnie do dewastacji samochodów. Ustalili jego rysopis oraz dane właścicieli uszkodzonych pojazdów. Następnego dnia dzielnicowi wzięli sprawy w swoje ręce. Po zapoznaniu się z wizerunkiem mężczyzny udali się na osiedle przy Ciupagi i dokonali zatrzymania. 38-latek był im znany ze względu na wcześniejsze problemy z prawem.

REKLAMA

Nałogowo niszczy rzeczy?

Mężczyzna zdewastował samochody zaraz po wyjściu z aresztu śledczego, w którym spędził trzy miesiące za... zniszczenie mienia. W kolejnym dniu mieszkaniec Białołęki trafił na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ. Tam przedstawiono mu cztery zarzuty dotyczące zniszczenia pojazdów i spowodowania strat w wysokości 36 tys. zł na szkodę ich właścicieli.

Sąd postanowił, że mężczyzna na trzy kolejne miesiące wróci za mury aresztu śledczego. Może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

Polecamy

Komentarze (2)

# nnn

24.01.2023 12:11

Trzeba jeszcze ustalić skąd miał łopatę i dlaczego łopatę a nie ciupagę?

# KarinaKa

25.01.2023 16:04

Znam go. Kiedyś był normalny. Jakis czas temu pomieszało mu się w głowie. Znajomym nic nie robił. Rodziców bił i wyłudzał od nich pieniądze. Jak z nim rozmawiałam to w oczach miał szaleństwo. Plótł głupoty. On już się nie zresocjalizuje.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA