REKLAMA

Wawer

kronika policyjna »

 

Pijany i agresywny ojciec opiekował się dwójką chłopców

  5 lipca 2023

alt='Pijany i agresywny ojciec opiekował się dwójką chłopców'
źródło: Straż Miejska

Pijany ojciec opiekował się dwójką dzieci w lasku przy ulicy Wilgi na terenie Wawra. Kiedy strażnicy miejscy podjęli interwencję, ten zaatakował ich i znieważył. Jego stan nietrzeźwości pogłębił się do tego stopnia, że wymagał pomocy lekarskiej...

REKLAMA

W miniony piątek strażnicy miejscy kontrolowali rejon Wawra. Tuż po godzinie 18 do patrolu podszedł mieszkaniec, który poinformował ich, że w pobliskim lasku znajduje się pijany mężczyzna z dwójką dzieci, a na dodatek cały czas spożywa alkohol.

Pijany ojciec z dwójką dzieci w lesie

Kiedy strażnik ze strażniczką podeszli do mężczyzny, ten właśnie dopijał butelkę piwa. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Na widok strażników zareagował nerwowo i nie odpowiadał na zadawane pytania. W pewnym momencie zaatakował strażniczkę. Jego synowie (w wieku 8 i 9 lat) prosili, aby się uspokoił, ale do pijanego żadne argumenty nie docierają. Funkcjonariusze obezwładnili go i na miejsce wezwali patrol policji.

Zapraszamy na zakupy

Poziom upojenia był niebezpieczny

Strażnicy zaopiekowali się chłopcami i skontaktowali się z ich matką, informując o całym zdarzeniu. Zdenerwowana kobieta odpowiedziała, że już po nich jedzie. W międzyczasie na miejsce przybył wezwany patrol policji. Policjanci próbowali przeprowadzić mężczyźnie badanie na zawartość alkoholu, jednak bez rezultatu.

Kiedy przyjechała matka chłopców, zabrała ich do domu, a nietrzeźwy 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy Mrówczej. Wypity alkohol coraz bardziej "rozbierał" delikwenta, więc w trosce o jego zdrowie funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia. Ratownicy stwierdzili, że mężczyzna wymaga hospitalizacji. Kiedy wytrzeźwieje i poprawi się stan jego zdrowia, odpowie za swoje nieodpowiedzialne i agresywne zachowanie

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

 Erneścio

25.07.2023 15:36

Dziwicie się?
Polacy to alkoholicy. Tylko nie próbujcie się wybielać, nasz naród w stosunku do reszty UE chleje na potęgę do potęgi.
Ja jestem ex kucharzem. Przepracowałem w wielu knajpach wiele lat. Nie było dnia, aby minimum 35% ekipy nie było na bani. Nie było dnia, aby bez piwkovania pociągnąć dzionek do końca. I będzie jeszcze gorzej, wszak kiedyś pito jedynie przy sobocie, potem już przy piątku i niedzieli a teraz piątki, soboty i niedziele trwają cały tydzień.
Walkę z alko w Polsce powinno zacząć się z walką z monopolowymi co 100m w miastach tyle, że nikt nawet chory na dyńkę nie odpuści wpływów z VAT z gorzały, naród upadłby wtedy na amen finansowo :))
Ja na moje oko, osobiście sądzę że ilość piwska sprzedawanego w Polsce w jednym miesiącu równa się liczbie wszystkich piwsk sprzedanych w tym samym miesiącu w całej UE! Tu już tankują wszyscy, bez względu na wiek.

# Agnieszka

21.08.2023 12:50

Lecz się człowieku, pewnie siedzisz sam zgorzkniały i nie lubisz ludzi, moja wypowiedź dotyczy Twojego komentarza, a nie artykułu
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break