REKLAMA

Wawer

kronika policyjna

 

Samochód dostawczy wjechał w przystanek przy Trakcie Lubelskim

  3 sierpnia 2023

Samochód dostawczy wjechał w przystanek przy Trakcie Lubelskim
źródło: Straż Miejska

Sporo szczęścia mieli pasażerowie, którzy oczekiwali na autobus na przystanku przy Trakcie Lubelskim. Chwilę po tym jak wsiedli do autobusu i odjechali, na przystanek z impetem wjechał dostawczy samochód, który zmiótł stojący tam betonowy kosz i znaki drogowe.

REKLAMA

30 lipca około 21:20 strażnicy miejscy patrolujący ulicę Płowiecką zauważyli przy Trakcie Lubelskim człowieka, który dawał im znaki, by się zatrzymali.

Wpadł na przystanek

Mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że chwilę wcześniej widział, jak samochód dostawczy Renaul,t jadący od strony wiaduktu od ulicy Czecha, z impetem zjechał na przystanek i uderzył w betonowy kosz na śmieci, a potem staranował znaki drogowe. Uszkodzone auto zatrzymało się kilkadziesiąt metrów dalej, na trawie. Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać? Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać?
Mimo iż do rozpoczęcia roku szkolnego zostało kilka tygodni, większość rodziców zaczyna kompletować wyprawki szkolne. Wiele osób decyduje się na zakupy przez internet, gdyż zamówienia można dokonać szybko i sprawnie przy pomocy swojego telefonu. Gdzie więc szukać podręczników dla dzieci online? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego typu asortymentu? Poniżej kilka przydatnych wskazówek.
Świadek dodał, że dosłownie chwilę wcześniej z przystanku odjechał autobus, który zabrał oczekujących pasażerów.

Kup bilet

O krok od tragedii

Strażnicy pobiegli do rozbitego auta. Jego kierowca, 41-letni obcokrajowiec, był w szoku i nie kojarzył co się wydarzyło. Gdy się uspokoił, wyjaśnił, że był zmęczony i źle się poczuł, a potem prawdopodobnie zasłabł. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zaopiekowali się kierowcą i wezwali pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala. Wyciekające z pojazdu płyny zneutralizowali strażacy.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Saaa

06.08.2023 20:55

Ukrainiec?
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA