Wagon wodopojowy Tramwajów Warszawskich
26 czerwca 2015
W upał nie ma nic przyjemniejszego niż łyk chłodnej wody. A zwłaszcza gazowanej, takiej ze szklanej butelki. Niestety, można tylko obejść się smakiem, gdy wagon tramwajowy przejedzie obok nosa i... zniknie za bramą zajezdni tramwajowej.
Nowa atrakcja na Bielanach. W parku Herberta stanie ogromna zjeżdżalnia
Jeszcze jej nie ma, ale będzie już w przyszłym roku - w ramach zwycięskiego projektu z budżetu obywatelskiego Bielan. Mowa o wielkiej zjeżdżalni w parku Herberta. Jak ma wyglądać?
A gdy butelek pełny jest cały wagon - wtedy jest już pełnia szczęścia.
(PB)
.










































