REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Wawer

kronika policyjna »

 

Ukradł puszkę z pieniędzmi dla uchodźców. Pustą wyrzucił do śmieci

  17 marca 2022

alt='Ukradł puszkę z pieniędzmi dla uchodźców. Pustą wyrzucił do śmieci'
źródło: KRP VII

Policjanci z Wawra w ciągu zaledwie godziny ustalili podejrzanego, dotarli do niego i odzyskali łup. 22-latek zabrał z marketu przy Wydawniczej puszkę fundacji zbierającej datki dla uchodźców.

REKLAMA

moje bielany 004 2moje bielany 004 0

Kryminalni z Wawra błyskawicznie zareagowali na zgłoszenie o zabranej z marketu przy Wydawniczej puszce z datkami zbieranymi przez fundację na rzecz uchodźców z Ukrainy. W rozmowie z pracownikami marketu policjanci ustalili, że pewien mężczyzna zabrał puszkę stojącą przy kasie i uciekł. Funkcjonariusze uzyskali rysopis sprawcy, zgromadzili wszystkie możliwe informacje i od razu podjęli działania.

"Wykorzystali dobre rozpoznanie"

- Wykorzystali swoje bardzo dobre rozpoznanie w terenie i wiedzę operacyjną - informuje nadkomisarz Joanna Węgrzyniak. - Skontrolowali okoliczne miejsca, gdzie według nich mógł znajdować się mężczyzna. W przeciągu zaledwie godziny dotarli do hostelu, w którym zauważyli odpowiadającego rysopisowi, chociaż już przebranego w inne ubrania mężczyznę

22-latek w portfelu miał gotówkę i sporo monet. W jego pokoju funkcjonariusze zabezpieczyli odzież, w której był w sklepie, zaś w pobliskim śmietniku odnaleźli porzuconą puszkę z zerwaną plombą. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W komisariacie przy Mrówczej usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do pięciu lat więzienia.

(db)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Komentarze (1)

# swojak

18.03.2022 12:40

Wystarczy podać imię i nazwisko, a także fotkę tej facjaty, a naśladowców będzie coraz mniej, a nie jakies tam rodo. Bzdura
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

biedronka 041 3
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

moje bielany 003 2moje bielany 003 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

cmp 09-2025 3cmp 09-2025 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni