REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

różne

 

Tesco zniknęło, parkometry zostały. "Kontrolują opłatę i abonamenty"

  11 kwietnia 2022

Tesco zniknęło, parkometry zostały. "Kontrolują opłatę i abonamenty"
źródło: Facebook / Konsultacje społeczne Warszawa

Wraz z końcem Tesco przy Górczewskiej wielu kierowców uznało, że skończyła się krótka era pobierania bilecików i opłat za korzystanie z ogromnego placu parkingowego wokół centrum handlowego. Nic bardziej mylnego, o czym świadczą liczne mandaty za wycieraczkami w ostatnim czasie.

REKLAMA

Nieliczne otwarte lokale, kilka zamkniętych sklepów i wielka pustka po hipermarkecie Tesco - tak wygląda dziś centrum handlowe z lat dziewięćdziesiątych, stojące w pobliżu pętli tramwajowo-autobusowej Osiedle Górczewska. Ogromna hala straszy pustkami, ale opustoszał też plac parkingowy, który może sprawiać wrażenie, że nic się na nim nie dzieje. Nic bardziej mylnego. Jest on cały czas monitorowany przez firmę obsługującą płatne parkowanie o czym - zdaje się - przestali pamiętać kierowcy pozostawiający tu swoje samochody.

REKLAMA

Klienci za darmo

Za czasów Tesco postój do trzech godzin był całkowicie bezpłatny. Klienci musieli jedynie pofatygować się do parkomatu, wpisać numer rejestracyjny i pobrać bilet. Postój bez niego groził karą w wysokości 100 zł. Ponadto można było wykupić bilet godzinny za 3 zł a z myślą o mieszkańcach bloków przy Pełczyńskiego w ofercie były abonamenty za 120 zł miesięcznie. Po zamknięciu Tesco wielu kierowców zapewne uznało, że bileciku za szybą już pozostawiać nie trzeba. Jak zwrócił uwagę jeden z internautów, w ostatnim czasie liczba mandatów pozostawionych za wycieraczką wyraźnie wzrosła. Co prawda był moment, kiedy chyba nawet firma nadzorująca parking mandatów nie wystawiała, jednak to już najwyraźniej minęło.

- Było trochę luzu po zamknięciu Tesco, ale od zeszłego tygodnia są kontrole i kwity za wycieraczkami - przestrzegają kierowcy. - Mieszkam w pobliżu i to prawda. Za brak biletu 100 zł.

(db)

 

Komentarze (6)

# Mieszkaniec Bemowa

11.04.2022 20:09

Szkoda tylko, że firma zostawia mandaty a nie monitoruje parkingu, na którym ostatnio zdewastowano mi auto. Może skoro trzeba za niego płacić i to nie małe pieniądze, to warto byłoby zainwestować w kamery na parkingu? Nie wspomnę już o fatalnym systemie komunikacji z wyżej wymienioną firmą. Jedyna opcja to komunikacja mailowa, a na odpowiedz trzeba czekać kilka dnia. Mandaciki to łatwo wystawiać, kasę pobierać łatwo, ale zobowiązać się do jakiejkolwiek minimalnej obsługi- zero. Może przyszli deweloperzy powinni zapewniać parkingi dla mieszkańców/ odwiedzających ich gości, a nie stawiaj blok za blokiem, ale zaparkować nie ma gdzie?!

# Yddv

11.04.2022 20:14

O co ten żal? Parking płatny, niestrzeżony mówi Ci to coś?

# Andy

11.04.2022 22:02

Mandat jest nakładany na kierowcę a nie na właściciela pojazdu, ta firma nie wie kto jest kierowca i wystarczy im tego nie ujazwic i nic nie mogą zrobić. Można też podać Ukraińca z donbasu niechh sobie go szukają.

REKLAMA

# Dziadek parkingowy

11.04.2022 23:05

#Andy napisał(a) 11.04.2022 22:02
Mandat jest nakładany na kierowcę a nie na właściciela pojazdu, ta firma nie wie kto jest kierowca i wystarczy im tego nie ujazwic i nic nie mogą zrobić. Można też podać Ukraińca z donbasu niechh sobie go szukają.
Andy, nie dziaduj. Nie lepiej wziąć bilet z parkometru i legalnie zaparkować? A jak cię nie stać na parking, to nie kupuj samochodu.

# Jac

20.04.2022 16:26

Dziadów w tym kraju nie brak. Ciekawe jak byś nie dostał wypłaty za swą pracę czy byłbyś zadowolony ktoś kiedyś kupił i chce zarabiać przecież to normalne.

# BLANK ATM CARD

30.04.2022 18:58

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.
You can also contact them for the service below
* Western Union/MoneyGram Transfer Hack
* Bank Transfer Hack
* PayPal / Skrill Transfer Hack
* Crypto Mining Hack
* CashApp Transfer Hack
Email: dwchzone@gmail.com
Text & Call or WhatsApp: +18033921735
Visit: https://darkwebcycberhackers.com

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA