REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Mieszkaniec Bemowa

11.04.2022 20:09

Szkoda tylko, że firma zostawia mandaty a nie monitoruje parkingu, na którym ostatnio zdewastowano mi auto. Może skoro trzeba za niego płacić i to nie małe pieniądze, to warto byłoby zainwestować w kamery na parkingu? Nie wspomnę już o fatalnym systemie komunikacji z wyżej wymienioną firmą. Jedyna opcja to komunikacja mailowa, a na odpowiedz trzeba czekać kilka dnia. Mandaciki to łatwo wystawiać, kasę pobierać łatwo, ale zobowiązać się do jakiejkolwiek minimalnej obsługi- zero. Może przyszli deweloperzy powinni zapewniać parkingi dla mieszkańców/ odwiedzających ich gości, a nie stawiaj blok za blokiem, ale zaparkować nie ma gdzie?!

# Yddv

11.04.2022 20:14

O co ten żal? Parking płatny, niestrzeżony mówi Ci to coś?

# Andy

11.04.2022 22:02

Mandat jest nakładany na kierowcę a nie na właściciela pojazdu, ta firma nie wie kto jest kierowca i wystarczy im tego nie ujazwic i nic nie mogą zrobić. Można też podać Ukraińca z donbasu niechh sobie go szukają.

# Dziadek parkingowy

11.04.2022 23:05

#Andy napisał(a) 11.04.2022 22:02
Mandat jest nakładany na kierowcę a nie na właściciela pojazdu, ta firma nie wie kto jest kierowca i wystarczy im tego nie ujazwic i nic nie mogą zrobić. Można też podać Ukraińca z donbasu niechh sobie go szukają.
Andy, nie dziaduj. Nie lepiej wziąć bilet z parkometru i legalnie zaparkować? A jak cię nie stać na parking, to nie kupuj samochodu.

# Jac

20.04.2022 16:26

Dziadów w tym kraju nie brak. Ciekawe jak byś nie dostał wypłaty za swą pracę czy byłbyś zadowolony ktoś kiedyś kupił i chce zarabiać przecież to normalne.

REKLAMA

# BLANK ATM CARD

30.04.2022 18:58

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.
You can also contact them for the service below
* Western Union/MoneyGram Transfer Hack
* Bank Transfer Hack
* PayPal / Skrill Transfer Hack
* Crypto Mining Hack
* CashApp Transfer Hack
Email: dwchzone@gmail.com
Text & Call or WhatsApp: +18033921735
Visit: https://darkwebcycberhackers.com
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA