Strażacka będzie przejezdna
18 grudnia 2009
Choć zapowiadało się na kolejną obsuwę, jeszcze w tym lub na początku przyszłego roku samochody będą mogły korzystać z wyremontowanej Strażackiej.
Oczko wodne, ławki, pomosty. Mamy nowy teren rekreacyjny
Na łonie przyrody, bez grilla i ogniska - w Lesie Sobieskiego powstało kolejne miejsce do wypoczynku.
Do zakończenia prac pozostałoby więc tylko położenie nawierz-chni, budowa oświetlenia, chodników i ścieżki rowerowej.
Już wiadomo, że Strażacka będzie oddana do użytku w najbliższych tygod-niach. Tym samym samochody będą mogły korzystać z pechowej ulicy, z ząbkow-skich ulic zniknie część pojazdów, a drogowcy będą mogli odtrąbić sukces. Dzięki mediom.
(wt)
.





































