Przystankowy uskok na Marymonckiej
27 marca 2013
Chyba wszyscy mieszkańcy Bielan znają charakterystyczny przystanek przy skrzyżowaniu Marymonckiej i Podleśnej, na którym w czasie remontu podwyższono tylko część tramwajową.
Nowa moda w stolicy. Urząd tłumaczy się z... koszenia trawy
Bielański ratusz rozpoczął prace porządkowe na podległych sobie trawnikach na terenie dzielnicy.
Na przystanku jest ciasno, osoby spieszące się tramwaju wpadają na tych, którzy właśnie wysiadają z autobusów. Dodatkowo spora część powierzchni jest zajęta przez kosze na śmieci.
Pomimo licznych skarg, taki stan trwa niezmiennie od lat.
Brawa dla projektanta.
Czytelnik
Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Zauważyłeś coś, co warto docenić, pochwalić, a może wyśmiać czy wytknąć? Wyślij nam zdjęcie z podpisem: echo@gazetaecho.pl..










































