REKLAMA

REKLAMA

Wawer

oświata

 

To jedna z najlepszych podstawówek w Polsce

  24 lutego 2023

To jedna z najlepszych podstawówek w Polsce
źródło: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w warszawskim Międzylesiu zajęła szóste miejsce wśród najlepszych podstawówek w Polsce w rankingu branżowego portalu WaszaEdukacja.pl

REKLAMA

"Zbliża się koniec lutego, tak więc czas na kolejną już edycję rankingu szkół podstawowych! Tak jak w zeszłym roku, ranking szkół podstawowych 2023 uwzględnia wszystkie placówki publiczne i niepubliczne, w których liczba zdających poszczególne przedmioty na egzaminie ósmoklasisty wynosiła minimum 11 osób" - informuje portal WaszaEdukacja.pl

Najlepsze podstawówki w Polsce

W rankingu uwzględniono 10.306 szkół podstawowych, został oparty na wynikach egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, z matematyki oraz z języka obcego. Ranking warszawskich liceów. "Żagle" niżej w stawce Ranking warszawskich liceów. "Żagle" niżej w stawce
W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" uwzględniono dwa licea działające w Wawrze. Jedno z nich zostało odznaczone jako "złota szkoła".
Dodatkowym kryterium branym pod uwagę były wyniki z olimpiad przedmiotowych. Poziom nauczania na tym etapie edukacji jest oczywiście podobny w całej Polsce, ale wysoka pozycja w rankingu to zawsze powód do dumy dla dzieci i nauczycieli.

W tegorocznej edycji rankingu czołówkę zdominowały podstawówki z Warszawy. W pierwszej dziesiątce znalazło się ich aż osiem, w tym cztery działające w tylko jednej dzielnicy: na Ursynowie. Piąte miejsce zajęła Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 z Międzylesia.

Wstąp do księgarni

Prywatna szkoła w Warszawie

"Nasza szkoła rozpoczęła działalność 1 września 1994 roku i miała swą siedzibę w niewielkiej willi przy ul. Rzeźbiarskiej. Początkowo uczęszczało do niej 96 uczniów. Od 2001 roku zajmujemy własny budynek przy ul. Patriotów, w którym uczy się dzisiaj 385 dzieci. To właśnie z nimi urzeczywistniamy nasze marzenia o nowoczesnej, otwartej na młodego człowieka szkole" - czytamy na stronie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 92.

Szkoła zapewnia, że wyposażenie każdej sali w sprzęt multimedialny sprawia, że wprowadzane przez nauczycieli treści rozbudzają ciekawość poznawczą, a dzięki temu, że szkoła ma własny autokar, dzieci i młodzież mogą korzystać z zajęć na basenie i bogatej oferty wycieczek.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA