REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Pijany kierowca rozbił swój i trzy inne samochody. Zatrzymali go mieszkańcy Targówka

  5 września 2023

alt='Pijany kierowca rozbił swój i trzy inne samochody. Zatrzymali go mieszkańcy Targówka'
źródło: Straż Miejska

Nietrzeźwy kierowca prowadząc wieczorem swojego volkswagena uszkodził na Targówku trzy inne samochody. Przypadkowi świadkowie zdarzenia dokonali obywatelskiego zatrzymania sprawcy.

REKLAMA

2 września około godziny 21:50 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który spowodował kolizję na ulicy Tykocińskiej. Patrol, który podjął interwencję zastał na miejscu zgłaszającego, który wskazał kierowcę rozbitego volkswagena.

- 58-latek przyznał się do spożycia dużej ilości alkoholu. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Zaprzeczał natomiast, jakoby prowadził samochód, mimo że świadkowie ujęli go zaraz po tym, jak wyskoczył zza kierownicy. Kierowca rozbił trzy zaparkowane samochody - informują strażnicy miejscy.

Obywatelskie zatrzymanie na Targówku

Z informacji przekazanych przez świadków wynikało, że sprawca chciał uciec z miejsca zdarzenia, ale został przez nich zatrzymany. Odebrane mężczyźnie kluczyki do auta przekazano strażnikom. Około godziny 22:40 na miejsce interwencji przybył patrol policji, który przebadał trzeźwość zatrzymanego - wynik 2,22 promila w wydychanym powietrzu wskazywał jednoznacznie, że kierowca nie kłamał mówiąc "dużo". 58-latek został zatrzymany.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA