O linię 176 zapytaj dyrektora ZTM
12 kwietnia 2012
źródło: warszawa.wikia.com
Od stycznia linia 176 jeździ na trasie z Choszczówki do Suwalskiej.
Stowarzyszenie Nasza Choszczówka oraz urząd dzielnicy organizują spotkanie z dyrektorem ZTM Leszkiem Rutą, na którym będzie można zadawać pytania odnośnie zmian komunikacyjnych na terenie Białołęki - także na linii 176.
Zapomnijmy o tramwaju na Białołękę. 286 mln zł na teatr w centrum
Mimo dziury budżetowej w wysokości 2,2 mld zł warszawscy radni przeznaczyli ogromną kwotę na budowę teatru na pl. Defilad. W planach na najbliższe lata nie widać żadnych rezerw finansowych na linie tramwajowe na wschodnią Białołękę i na Modlińskiej.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 kwietnia o godz. 17.00 w białołęckim ratuszu.
(wt)
.









































