19 kwietnia w BOK: Białołęcki Dzień Niepełnosprawności
11 kwietnia 2012
"Niepełnosprawność - to nie wyrok. Żyj i ciesz się każdym dniem" - słowa te będące mottem przewodnim programu realizowanego od kwietnia 2011 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej uświadamiają nam trudy i ograniczenia, ale również zasoby i możliwości, jakie posiadają osoby niepełnosprawne i ich rodziny w codziennym funkcjonowaniu.
Z uwagi na powyższe lokalny OPS zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne oraz ich rodziny na spotkanie integracyjno-kulturalne z okazji Białołęckiego Dnia Niepełnosprawności, które odbędzie się 19 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1.
Mieszkańcy prosili o chodnik. Dostaną wszystko, ale w przyszłości
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta do 5 listopada czeka na oferty w przetargu na dokumentację projektową rozbudowy ulic Szamocin i Wałuszewskiej. Projekt obejmie ponad 2,4 km trasy, od Płochocińskiej do Żyrardowskiej, i zakłada chodniki, drogi rowerowe, nową zieleń oraz oświetlenie.
Szczegółowy program będzie dostępny na stronie internetowej OPS - w zakładce "aktualności".
Kontakt: Anna Szczepańska, Maja Lambach - tel. 22 300-20-45 wew. 11, Katarzyna Tomaszewska - tel. 22 403-59-57.
kc
.






































