REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

inwestycje

 

Nietypowy budynek na Mirowie. Zajmie zapuszczoną działkę

  24 lutego 2023

Nietypowy budynek na Mirowie. Zajmie zapuszczoną działkę
źródło: materiały inwestora

Rezydencja Krochmalna 44 - taką nazwę będzie nosić siedmiopiętrowy blok mieszkalny, który stanie przy skrzyżowaniu Krochmalnej z Waliców na warszawskim Mirowie. To będzie jeden z najciekawszych architektonicznie budynków wznoszonych w Warszawie.

REKLAMA

"Rezydencja Krochmalna 44 to kameralna inwestycja apartamentowa położona w samym sercu Warszawy przy ulicy Krochmalnej 44. Doskonała lokalizacja, nowoczesny design i wysoki standard inwestycji czynią Rezydencję atrakcyjnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak również do ulokowania kapitału" - reklamuje firma Vinci Immobilier.

Nowe mieszkania na Woli

Rezydencja Krochmalna 44 zajmie zaniedbaną działkę przy skrzyżowaniu z Waliców. Deweloper o ratuszu: "Niekompetencja, niewiedza, działanie na szkodę ludzi" Deweloper o ratuszu: "Niekompetencja, niewiedza, działanie na szkodę ludzi"
Miłośnicy teorii spiskowej o warszawskim ratuszu idącym pod rękę z każdym deweloperem mają twardy orzech do zgryzienia. Znany inwestor Józef Wojciechowski, przewodniczący rady nadzorczej J.W. Construction Holding, wprost nazywa urzędników miejskich niekompetentnymi i zarzuca im działanie na szkodę mieszkańców.
Wewnątrz znajdzie się tylko 27 mieszkań, w tym dwa dwupoziomowe penthouse'y z tarasami na dachu oraz widokiem na centrum Warszawy. Budynek będzie mieć nietypową, szklaną elewację, częściowo pokrytą roślinami, a w lobby powstanie ogród wertykalny.

"W inwestycji przewidziano elektryczne zamki na kod w drzwiach wejściowych. Dla mieszkańców dostępna będzie również siłownia wraz z sauną. Projektując części wspólne chcieliśmy nadać im nowoczesny styl. W tym celu wybraliśmy materiały najwyższej jakości, m.in. płytki gresowe z efektem lastryko, jak również polerowany beton na posadzkach korytarzy" - zachwala deweloper.

Zapraszamy na zakupy

Mieszkania premium w Warszawie

Na wyższe kondygnacje budynku mieszkańcy wjadą przeszkloną windą wkomponowaną w kształt budynku. Ciekawostką będzie prywatna skrzynka kurierska przypisana do każdego mieszkania, która pozwoli uniknąć umawiania się z kurierem na konkretną godzinę odbioru paczki.

Jak przypomina Vinci Immobilier, z Krochmalnej można dojść na piechotę do stacji metra Rondo ONZ czy galerii handlowej Złote Tarasy, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kompleks Browarów Warszawskich z licznymi barami i restauracjami. Budowa Rezydencji Krochmalna 44 potrwa do 2025 roku.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA