REKLAMA

Wola

kalendarz imprez »

 

Amon Amarth zagra w Warszawie. Koncert pod chmurką na Woli

  21 lutego 2023

alt='Amon Amarth zagra w Warszawie. Koncert pod chmurką na Woli'
źródło: materiały organizatora

6 lipca na Letniej Scenie Progresji na warszawskiej Woli wystąpi Amon Amarth - szwedzkie gwiazdy death metalu. "Legendarni wikingowie wracają do Polski" - zapowiadają organizatorzy.

REKLAMA

"Ponad trzydzieści lat na scenie i styl rozpoznawalny z kilometra: Amon Amarth to ikona melodyjnego death metalu. Koncerty mają świetne, a płytowo wciąż nie zawodzą. W zeszłym roku wydali dwunasty (sic!) w dyskografii 'The Great Heathen Army' i zapewniamy, że ten młot jest równie silny, jak na samym początku. Lidl ograniczy sprzedaż mięsa. Chce promować weganizm Lidl ograniczy sprzedaż mięsa. Chce promować weganizm
Popularna w Polsce niemiecka sieć marketów zdecydowała się na rewolucyjny krok. W ciągu najbliższych lat w ofercie sklepów będzie coraz mniej mięsa, a coraz więcej produktów z białkiem pochodzenia roślinnego. Lidl planuje też rozbudowę asortymentu własnej wegańskiej marki Vemondo.
Grupa zamelduje się 6 lipca w Warszawie, więc nie przegapcie tego!" - czytamy w zapowiedzi koncertu.

Amon Amarth w Warszawie

Gdy w 2021 roku rząd zdecydował się złagodzić zasady lockdownu i zezwolił na koncerty pod gołym niebem, na poprzemysłowym terenie między Połczyńską a Człuchowską powstała Letnia Scena Progresji, prowadzona przez popularny klub muzyczny działający przy Forcie Wola. Będzie ona działać również w tym roku.

Progresja ogłosiła właśnie, że 6 lipca na terenie dawnych Zakładów Mechanicznych im. Marcelego Nowotki zagra Amon Amarth. Ceny biletów na koncert gwiazd szwedzkiego death metalu rozpoczynają się od 189 zł.

Kup bilet

Koncerty zbyt głośne?

W ubiegłym roku mieszkańcy sąsiednich Odolan i Jelonek skarżyli się w wolskim ratuszu, że koncerty na Letniej Scenie Progresji są zbyt głośne. W odpowiedzi przedstawiciele klubu spotkali się z samorządowcami i obiecali współpracę. Pojawiło się także zapewnienie, że koncerty pod chmurką nie będą organizowane w czasie, gdy na sąsiednich cmentarzach odbywają się pogrzeby.

- Zleciliśmy trzy niezależne pomiary, które wykazały, że w dwóch przypadkach nie ma przekroczeń norm hałasu, a w trzecim są one śladowe, bo wyniki przekraczają granice o maksymalnie 0,7 decybeli - informował w październiku Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

(jok)

.
 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy