REKLAMA

Wola

kalendarz imprez »

 

Monster Magnet w Polsce. Jedyny koncert na Woli

  2 marca 2023

alt='Monster Magnet w Polsce. Jedyny koncert na Woli'
źródło: Facebook / Monster Magnet

W lipcu na warszawskiej Woli odbędzie się prawdziwa gratka dla fanów rocka i metalu. W klubie Progresja jedyny koncert w naszym kraju da Monster Magnet, a tego samego dnia na pobliskiej Letniej Scenie Progresji wystąpi Amon Amarth.

REKLAMA

Monster Magnet, który zadebiutował w 1991 roku albumem "Spine of God", w ciągu ostatnich 32 lat stał się jednym z najpopularniejszych amerykańskich zespołów grających stoner i space rocka. W lipcu przyjedzie do Warszawy na jedyny koncert w Polsce.

Monster Magnet w Polsce

"Legendarny zespół zaprezentuje utwory ze swojej pierwszej w historii coverowej płyty! Album 'A Better Dystopia' z całą pewnością zaskakuje nieoczywistym wyborem utworów, które w dodatku pasują jak ulał do repertuaru zespołu Dave'a Wyndorfa. Powstała Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab Powstała Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab
"Nowa przestrzeń dla muzyki na Woli" - tak urząd miasta zatytułował rozesłaną do mediów informację o otwarciu Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab, która powstała... na Ochocie. Podczas dwudniowego wydarzenia z okazji otwarcia instytucji przy Barskiej 29 na odwiedzających czekać będą instalacje dźwiękowe, koncerty i opowieści.
Posłuchaj na żywo utworów Hawkwind, PooBah, Table Scraps, Dust czy The Scientists w wykonaniu Monster Magnet! Oprócz nowego materiału Amerykanie zaprezentują również swoje największe przeboje, których przez ponad 30 lat kariery nagrali całą masę!" - piszą organizatorzy.

Zespół wraca do Polski po kilku latach przerwy i niedawnym wypadku wokalisty, przez który Monster Magnet zmuszony był odwołać ostatnią trasę koncertową. Organizatorzy zapewniają, że muzycy są zmotywowani do grania i głodni koncertów bardziej niż kiedykolwiek. Wokalista i gitarzysta Dave Wyndorf mówi o nadchodzących koncertach: "Żyjemy, żeby grać dla publiczności na żywo. To styl życia."

Wstąp do księgarni

Monster Magnet zagra w Progresji

Zespół Monster Magnet wystąpi 6 lipca w klubie Progresja, znajdującym się tuż obok otwartego ponownie centrum handlowego Fort Wola. Otwarcie bram zaplanowano na godzinę 18:00, a koncert rozpocznie się dwie godziny później. Sprzedaż biletów rusza 3 marca, ceny rozpoczynają się od 150 zł.

Tego samego dnia Progresja będzie gościć metalowy Amon Amarth. W odróżnieniu od Monster Magnet Szwedzi nie wystąpią w klubie. Koncert odbędzie się na pobliskiej Letniej Scenie Progresji, która będzie działać na terenie dawnych Zakładów Mechanicznych im. Marcelego Nowotki.

(jok)

.
 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy