Którędy do promu?
14 sierpnia 2015
ZTM wreszcie rozwiesił na przystankach autobusowych mapki, na które czekaliśmy od lat.
Biegają na Białołęce. Chcesz dołączyć?
Od października 2011 r. działa inicjatywa "Biegam na Tarchominie". Mieszkańcy Białołęki używają Facebooka do umawiania się na wspólne treningi.
- Prom to ciekawa atrakcja nie tylko dla mieszkańców Białołęki a jedynym oznaczeniem jest tabliczka pod wałem, którą trudno nawet z wału przeczytać - pisał niedawno radny Wiktor Klimiuk.
Radny zaproponował umieszczenie oznakowania na przykład obok Galerii Odkryta. Jak widać przyniosło to skutek. ZTM wreszcie rozwiesił mapki na przystankach autobusowych na Odkrytej.
Dominik Gadomski
.







































