Którędy do promu?
14 sierpnia 2015
ZTM wreszcie rozwiesił na przystankach autobusowych mapki, na które czekaliśmy od lat.
Żerański Orlik długo poczeka na modernizację. Koszt zwala z nóg
Jeszcze przed wakacjami białołęcki ratusz ogłosił, że Orlik przy skrzyżowaniu Krzyżówki i Kowalczyka na Żeraniu musi zostać zamknięty. Powód? Fatalny stan nawierzchni, który stwarzał zagrożenie dla korzystających.
- Prom to ciekawa atrakcja nie tylko dla mieszkańców Białołęki a jedynym oznaczeniem jest tabliczka pod wałem, którą trudno nawet z wału przeczytać - pisał niedawno radny Wiktor Klimiuk.
Radny zaproponował umieszczenie oznakowania na przykład obok Galerii Odkryta. Jak widać przyniosło to skutek. ZTM wreszcie rozwiesił mapki na przystankach autobusowych na Odkrytej.
Dominik Gadomski
.






































