REKLAMA

Białołęka

różne »

 

Bezpłatny labirynt strachu na Białołęce. "Nie dla osób o słabych nerwach"

  31 października 2023

alt='Bezpłatny labirynt strachu na Białołęce. "Nie dla osób o słabych nerwach"'
źródło: Galeria Północna

W galerii handlowej przy Światowida na Białołęce otwarty został "Black Maze 2", czyli labirynt strachu, w którym pełno szczurów, krwi, trupów i pająków. To nietypowe a zarazem przerażające miejsce odwiedzać będzie można bezpłatnie do 18 listopada.

REKLAMA

Ciągnąca się w ciemności przez niemal 50 metrów plątanina korytarzy to halloweenowa atrakcja dla osób o mocnych nerwach przygotowana w Galerii Północnej na Tarchominie. Wchodzący do labiryntu znajdą w nim bowiem aż 10 mrocznych pomieszczeń pełnych budzących lęk niespodzianek. Wśród nich m. Tuzin ocalonych nagrobków. "Mamy czym się pochwalić!" Tuzin ocalonych nagrobków. Tak ratują "białołęckie Powązki"
Od dziewięciu lat trwa akcja ratowania historycznych nagrobków Cmentarza Tarchomińskiego, zwanego niekiedy "białołęckimi Powązkami". Również w tym roku przy bramach nekropolii będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy z puszkami - 28, 29, 31 października oraz 1 listopada w godz. 9-16.30.
in. korytarz pełen trupów, ciemnię z głosem małej dziewczynki, mroczny las ze złowieszczymi podmuchami chłodu, upiorny cmentarz, stare prosektorium czy salę tortur z ruchomymi ścianami.

Labirynt strachu na Białołęce

O dreszcz przyprawi tu nie tylko wygląd poszczególnych pomieszczeń pełnych krwi, pajęczyn czy martwych zwierząt. Jak podkreślają pomysłodawcy, atrakcja działać będzie także na pozostałe zmysły, potęgując strach. Oprócz wszechogarniającej ciemności, nie zabraknie w "Black Maze 2" upiornych dźwięków i odgłosów rodem z horrorów np. płaczu dziecka czy miauczenia, dziwnych zapachów, mrugających świateł, a nawet różnych struktur, z którymi zetkną się śmiałkowie wchodzący do labiryntu.

- "Black Maze 2" to atrakcja dla odważnych, a zwłaszcza dla fanów horrorów, slasherów czy splatterów. Wchodząc do labiryntu dosłownie przenosimy się do świata grozy, gdzie za każdym rogiem czai się coś nieznanego, budzącego lęk i przyprawiającego o szybsze bicie serca - mówi Barbara Andrzejewska z Galerii Północnej.

Zapraszamy na zakupy

Galeria Północna: "Nie dla wszystkich"

Z uwagi na charakter miejsca, w tym samym czasie do labiryntu będą mogły wejść maksymalnie cztery osoby. Czekający na wstęp otrzymają numerki, by śledzić kolejność wejść. Przygodę w labiryncie rozpoczyna się od poczekalni, w której trzeba będzie zachować ciszę. Samodzielnie do "Black Maze 2" będą mogły wejść wyłącznie osoby mające co najmniej 16 lat. Osoby młodsze mają wstęp tylko z opiekunem. Jak informują organizatorzy z atrakcji nie powinny korzystać osoby z: epilepsją, klaustrofobią, arachnofobią (lękiem przed pająkami), lękiem przed ciemnościami, chorobami układu krążenia, o niskiej i ograniczonej sprawności fizycznej oraz kobiety w ciąży.

Labirynt strachu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 21:00. Wstęp bezpłatny.

JR

.
 

Komentarze (6)

# jjjo

01.11.2023 16:17

amerkanski syf

# Bialomeka to syf.

02.11.2023 16:16

Amerykański syf. Cała Białołęka to labirynt strachu grozy, smrodozy, bombelkow, i staruszków, którzy nie ustaną w pionie, ale plotkować potrafią! Po co taki labirynt wystarczy zamieszkać na bialomece!

# Nie dla Agape to sekta

04.11.2023 14:53

Zabrać tych kaszojadow spod okien, a nie dzień w dzień całym dniami i w sobotę od 7rano kaszojady buzie wydzierają, kopacze!!!! A później narzekanie, że program w szkole zawyzonyzniech się darmozjady do nauki wezmą a nie kopać piłkę dniami i nocami! A później nauczyciele zwalniają bo kopacze sami, żałosne!!!!!!!

REKLAMA

# Sragapesragapesragape

04.11.2023 14:56

Popieram agape to jak sekta. Kopacka sekta bombelkow wyrośniętych, zamiast do szkoły to kopać trawę tylko. Piłki nawet nie dotknie, bo się boi jak piłka leci na niego. Nie dla agape!!!!!!!

# slakol

05.11.2023 15:36

Prawdziwy strach człowieka oblatuje jak zawiewa z czajki na Tarchomin.

# Cnxnxi

09.11.2023 17:56

Tarchomęka na bialomece!!! Męka męka męka!!!! Patodzielnica!!!!!nie polecam!!!!!!!

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024