REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zielone bloki

# JG

12.08.2003 08:09

Czy mógłby mi ktoś z forumowiczów coś powiedzieć na temat mieszkań budowanych przez firmę INVESTPROJEKT (są to zielone bloki między Akacjami a Teklinkiem przy Światowida). Chciałabym się coś dowiedzieć i na temat mieszkań (jakie wady czy usterki) jak i na temat firmy budującej.

# Peter_Pan

12.08.2003 09:25

Nie wiem nic o domach, o które pytasz, ale sam kupiłem mieszkanie od Investprojektu na ich poprzedniej inwestycji, przy Odkrytej 7e (zaraz za linią wysokiego napięcia). Dom jest wykonany solidnie - jedynie balustrady na balkonach szybko chwyciły rdzę, ale je przemalowali i teraz jest ok. No i oczywiście powstają na ścianach dylatacje, ale to chyba normalne. Troszkę zaoszczędzili na działce, co teraz wychodzi wszystkim "bokiem", ale jak widzę, w zielonych blokach nie ma już tego problemu. Do developera ja przynajmniej nie mam żadnych zastrzeżeń: terminowo wykonał inwestycję, rozliczył się z kosztów, podpisanie aktów notarialnych poszło sprawnie i bez żadnych kłopotów.

# Alf-

12.08.2003 11:04

Sklej ten link:
http://www1.gazeta.pl/forum
/794674,30353,
794652.html?f=106&w=
4502326&strona=0
i wpisz do przeglądarki, jest cały wątek na ten temat

REKLAMA

 Przewoos

13.08.2003 00:25

Inwestprojekt buduje dobrze, a w zasadzie buduje to firma z Łomży. Ja obecnie mieszkam w jednym z tych zielonych bloczków. Mieszkanie wykończone było OK, bez problemów można dokonać przesunięć ścianek działowych itp. z jednym zastrzeżeniem - projekt wyprowadzenia rur wody (odpływy i dopływy) powstał w chorym śnie projektanta, bo odpływ w kuchni był po przeciwnej stronie niż doprowadzenie wody - ale to szczegół, być może już tego więcej nie zrobią.
Nie było problemów z aktami notarialnymi i rozliczeniem się..
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA