REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Koty i psy

# Kotkaa

11.08.2003 20:04

Pies myśli: pan mi daje jeść i pić, zapewnia dach nad głową, pieści i głaszcze - znaczy, jest Bogiem.
Kot mysli: pan mi daje jeść i pić, zapewnia dach nad głową, pieści i głaszcze - znaczy, jestem Bogiem.
Nasz nowy Kot (co potwierdzą Vladymirowie) odpowiada temu stwierdzeniu w 100%. Dzisiaj nie chciał skosztować mintaja a'la łosoś. On jada wyłącznie łososia (tak powieział, bo go nigdy tym ostatnim nie karmiliśmy).
A co Wy o tym sądzicie?

 cezar

11.08.2003 23:42

To strasznie Fajne, ze sie z nami tym podzieliłas! Ciekawi mnie co mysli twoj były kot jesli ten jest 'nowy'?
Mysle ze powinnas go wysłac na myszy do piwnicy sasiadów itp.(nie koniecznie Vladymirow] wtedy by napewno nie wybrzydzał!
Kurcze tez bym zjadł Łososia!!! :-)))))))

# 07

12.08.2003 12:45

Moi rodzice niemiłosiernie rozpieścili naszego psa, który uważa, że należą mu się pochwały i nagrody, jeśłi w ogóle raczy powąchać michę- tak na marginesie, codziennie dostaje super wołowinkę, ma gotowaną specjlaną zupkę i inne specjały, o których nie będę teraz mówić, bo niektórym mogłoby być przykro... (sama kiedyś z ciekawości spróbowałam jego mięsko- super żarcie!). No i wyobrażcie sobie, że rodzice wyjechali na urlop i zostawili psa zdanego na moją o mojego męża łaskę. Nie żebym go chciała głodzić, ale jak dzień i drugi zostawił żarcie (pewnie z tęskonoty) a ja nie zamierzałam mu gotować świeżego, na trzeci dzień wyszorował i wylizał michę do czysta- może się wreszcie czegoś nauczy moje kochane rozpieszczone bydlę- polecam tę metodę.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

12.08.2003 13:27

Kot Historyków to wielki egoista ;))), ale bez problemów zajadał u nas na "zesłaniu", mimo niesprzyjających warunków - tzn. nieustanny hałas (Michaś i jego kumple) oraz ograniczenia dietetyczne (Whiskas zamiast mintaja/łososia). Myslę, że Historykowie powinni zrewidować swoje przyzwyczajenia dietetyczne, bo dopóki kociątko będzie widzieć luksusową rybkę zamiast puszki... Oczywiście nie znaczy to że wy macie żreć Whiskasa ;)))))))))))
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA