REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JACEK K. KRADNIE!!!

# Włodkowski

04.11.2006 19:30

Jadzia to jeden problem (vide poprzedni wpis)... Oczywiście uważam, że należy działać na rzecz seniorów, jednakowoż wiele możliwości już istnieje.
Mnie z kolei w Echu zdziwiło hasło Jacka Kaznowskiego, które prawie dokładnie brzmi jak moje. Cóż, okuzje się, ze wyśmiewane przez wielu "nie obiecywanie" jest nośne...
Drogi Panie Jacku, myślałem, że stać na więcej! W każdym razie schlebia mi Pan!

# też kandydat

05.11.2006 12:26

Panie Włodkowski.Pisze Pan że Kaznowski kradnie panu hasło, a czy Pan jest do końca w porządku? W niedziele ksiadz z ambony powiedział żeby głosować na Pana. To nie jest w pewnym sensie kradzież?

# piotrek

05.11.2006 12:36

PIS ma doświadczenie w kampanii wyborczej z ambony.
Moje hasło: kościół won od polityki-polityka won o d kościoła, ale widać, że hieny z jednej i drugiej strony potrzebują siebie nawzajem.
p.s. czy kampania z ambony wygląda w ten sposób, że ten jest pierwszy kto ma więcej mamony?, bo to mi jakoś tak nie współgra z dotkryną boską.

REKLAMA

# Włodkowski

05.11.2006 16:26

1. "Kandydacie też", co i komu ukradłem poprzez fakt, że w kontekście wyborów samorządowych ksiądz poinformował parafian, że również ubiegam się o wybór do rady dzielnicy "podobnie jak wielu innych parafian"
2. Piotrze, po pierwsze nie jestem z PiS. Z tą mamoną - bywa zupełnie odwrotnie.
3. Do wszystkich: poinfomowanie parafian o fakcie "ubiegania się przeze mnie o głos" było inicjatywą księdza; uważał, że skoro od 12 lat jestem organistą, ludzie codziennie ze mną się spotykają, stworzyłem ruch Avetkowy i wielokrotnie informował parafian o naszej działalności, o sukcesach, niekiedy w naszym imieniu prosił o wsparcie - to i taki fakt ma prawo podać zresztą w sposób bardzo ogólny i BEZ żadnych dodatkowych zachęt w stylu "głosujcie na Bartka, lista ta i ta...". Po prostu ogłoszenie: zbliżają się wybory, głosowanie jest obowiązkiem, warto wybierać ludzi znanych i odpowiedzialnych. M.in. o głos ubiega się nasz organista, a także wielu innych parafian. AMEN.
P.S. Trudno udowadniać, że nie jest się wielbłądem; parafia to nie instytucja (przede wszystkim), ale WSPÓLNOTA, rodzina, miejsce dzielenia się... - choć trudno to zrozumieć tym, którzy zjawiają się tutaj 2 niedziele przed wyborami! AMEN POWTÓRNE!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.11.2006 19:50

A niby za kim mial ten ... za przeproszeniem zawieszony w budce na filarze agitowac ?
Moze za tym neofaszysta Michalem co wyparl sie organizacji, dla niepoznaki do komunistow przystal i mimo zapisow 8 paragrafu probuje pucowac sie i udowadniac, ze wielbledem nie jest ... ha, ha, ha ... mimo wszystko, probuje. Zalapac sie na 1700.

# Włodkowski

05.11.2006 21:08

Mateczko, myślałem,że wiesz więcej. To nie ta parafia, czyżby skleroza na kark właziła. A może brak orientacji.

REKLAMA

# piotrek

05.11.2006 21:10

PISZESZ, ŻE GŁOSOWANIE JEST OBOWIĄZKIEM!!!
na kogo? na kolesi Twoich z Wąsaczowni?
Obowiązkiem włodarzy jest wiele rzeczy, a często, nie dość, że nie wypałniaja swoich obowiązków, to jeszcze przeszkadzają w sprwach społecznych i deformują ustrój społeczny i moje spojrzenie na świat, m.in.
kiedys nawet sporo rozmawiałwm z urzędolami, ale jak zobaczyli, że ja nie jestem bmw, to zapomij o pomocy, dlatego nie gadam z urzędolami, bo to strata czasu.
Moim obowiązkiem jest załatwić się i zdechnąć, a wybór czy pójść na głosowanie czy nie , to na Boga, mój wybór, innymi słowy...wkurzyłeś mnie tymi słowami, już Cię mniej lubię.

# Włodkowski

05.11.2006 21:18

Czytaj uważnie, Piotrze. (czyżbyś to Ty przesłał mi maila???)
Nie chodzi o głosowanie na Wąsacza ani kolesiów, mój drogi. Idzie o głosowanie w ogóle (popieram inicjatywę młodych ludzi z wybieram.pl - będzie o tym w najnowszym AVeciarzu).
***
No i chodzi oczywiście o głosowanie na MNIE! Choćbym był nie z Wąsaczowni a z piekieł samych!

# piotrek

05.11.2006 22:14

nie przesyłałem ci maila, ale miałem na myśli w ogóle wybór.
Tak jest to obowiązkiem obywatela, ale zawsze twierdzę, że skoro państwo nie wypełnia podstawowych obowiązków w stosunku do obywatela(proszę nie kojarzyć z milicją), to tak samo obywatel chromoli swoje obowiązki.
Powiem Ci coś ważnego: polityka państwa ma ogromny wpływ na kreowanie stosunku obywatela do państwa(polityków i urzędoli). Kiedyś traktowałem wszystkich z szacunkiem - jednych z apatią i nnych z sympatią, tak samo było z urzędnikami.
Dziś nienawidzę ich wszystkich i jak słyszę, że ktos jest urzednikiem , to jest to dla mnie potencjalny malwersant najdelikatniej to określając.

REKLAMA

# Włodkowski

06.11.2006 01:30

O dziwo zgadzamy się w wielu sprawach... Może jakaś koalicja?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy