REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rząd Bialołęki na obczyżnie.

# sowa

05.11.2006 21:17

Tak jak Rokita i my powinniśmy sformować aparat wladzy zastępczy.Zglaszam ;Pelc ,Wlodkowski,Pusz,Oracz .
Kto jeszcze ?

# Włodkowski

05.11.2006 21:19

Dzięki za wybór, mam nadzieję, że przełoży się na głos.
Jaka teka przypada mi w udziale?

# piotrek

05.11.2006 21:25

Powiem coś co jest prawdą, ale nikogo to nie ucieszy.
W pełni władz umysłowych, psychoruchowych i doskonałych odczuć organoleptycznych twierdzę-teraz juz poważnie-że Polska musi cały czas pod zaborem , pod kupacją i terrorem ze strony okupatnta, ale nie takiego jakiego teraz i przed chwila mieliśmy, czyli polskiego rządu okupanckiego. Musimy byc pod okupacją obcego okupanta.
DOPIERO WTEDY POLAK POLAKA ZACZYNA SZANOWAĆ, POMAGAĆ MU W POTRZEBIE(KONFIDENTÓW WTEDY TEŻ NIE BRAKUJE). ZACZYNA BYĆ PRAWDZIWYM POLAKIEM, TAK JAK PODCZAS WOJNY CZY ZABORÓW. POBUDZA SIĘ W NIM TRADYCJA, ZACZYNA SIE INTERESOWAĆ HISTORIĄ, A NIE TYLKO KASĄ, KASĄ I KASĄ.
Co nie oznacza, że jestem za okupacją zagraniczną, chociaż ci w rządzie to nasi?

REKLAMA

# Włodkowski

05.11.2006 21:42

"Zaczyna być prawdziwym Polakiem..." - a pisałeś kiedyś, że nie cierpisz Giertycha.

# piotrek

05.11.2006 21:47

nie rozumię

# Włodkowski

05.11.2006 22:21

w zasadzie nic szczególnego. Tak sobie - dla rozładowania (Matka, nie wykorzystuj!) atmosfery skrobnąłem, bo zabrzmiało trochę jak z ulotek frakcji Giertycha.
Zresztą Szanowny Pan Minister EN objął patronatem jedną z akcji przeze mnie organizowanych w ramach Ave, więc w sumie powinienem go lubić. CO prawda kasy nie dał, ale gest się liczy. Chociaż nie wiem, kto na tym więcej skorzystał.

REKLAMA

# piotrek

05.11.2006 22:25

Ja naprawdę niecierpię Romka, ale jestem z nim w pełni skonsolidowany w temacie ostatnich dekretów szkolnych, nie rozumię tylko tych nauczycieli, z tamtej szkoły i bzdurnie wypowiadających się nauczycieli nie z tamtej szkoły. i tyle.

# Włodkowski

05.11.2006 22:28

Sorry, nie będę kontynuował tematu, bo narażę się elektoratowi z oświaty... Cóż, ostatni tydzień. Każdy głos się liczy (podobno). Trzeba zakopać topór wojenny. Cholera, po co było sobie robić tylu wrogów?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy