REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdzie pracuje teraz syn Semetkowskiego - w Barc ?

# Winnica

05.11.2006 19:35

http://jwconstruction.tripod.com/zeran.htm
...
- To będzie inwestycja na miarę XXI wieku - mówił w październiku 2000 roku Józef Wojciechowski z JW Construction.
Bardziej wstrzemięźliwa była część radnych Białołęki. Paweł Teresiak (AWS) twierdził, że wybór konsorcjum JW Construction na partnera gminy do zagospodarowania Portu Żerańskiego był nieprawidłowy. JW wygrał konkurs, ale szefem komisji konkursowej był Tadeusz Semetkowski, wiceburmistrz Białołęki, którego syn pracował wówczas właśnie wÉ JW Construction. Ponadto zespół niezależnych doradców, przy komisji, wytknął ofercie JW, że nie przedstawiła biznesplanu, analizy opłacalności inwestycji, materiałów, z których by wynikało, że konsorcjum stać na tę inwestycję. Mimo to ofertę JW przyjęto i wynegocjowano warunki umowy spółki. Gdy zaprezentowano je na sesji rady gminy Białołęki, doszło do awantury. Andrzej Półrolniczak, radny SLD i szef komisji inwestycyjnej, stwierdził, że umowa zawiera mnóstwo niejasności i jest niekorzystna dla gminy. Brakuje w niej np. harmonogramu prac, gwarancji bankowych...

# PIOTREK

05.11.2006 19:58

MÓJ ZNAJOMY POSIADAŁ W HURTOWNI KOLCE Z JEŻOZWIERZA, TAKIE SPŁAWIKI WĘDKARSKIE.
KAŻDY WĘDKARZ KIEDYS POSUADAŁ TAKIE SPŁAWIKI. DZIŚ SĄ JUŻ NIE TAK POPULARNE.
WPADŁO 3 SKOWYRÓW DO HURTOWNI, PRZESZUKANIE, ZRESZTĄ ZOSTAŁ NADANY BO SKOWYRY OD RAZU UDALI SIĘ W MIEJSCE PRZEDMIOTOWE.
I CO KILKA RAZY BYŁ NA PRZESŁUCHANIACH, TOWARU ZAWINĘLI MU NA OK. 10 000 PLN, JEMU WLEPILI TEZ COŚ OK. 10 000 PLN I...3 LATA NA 2 W ZAWIASACH.
MÓJ KUMPEL BĘDĄC NA BLISKIM WSCHODZIE W BANDYCKIEJ ORGANIZACJI ONZ, KTÓRA TYLKO WYSSYSA MILIARDY DOLCÓW I NIC NIE ROCBI, OD TYLU LAT, PRZYWIÓZL TYCH SPAŁWIKÓW KILKASET, PONIEWAŻ JEŻOZWIERZE GUBIĄ CZĘSTO TAKIE KOLCE.
SPRAWDZIŁEM, CO NALEŻY ZROBIĆ , ABY LEGALNIE, BEZ KONSEKWENCJI PÓŹNIEJSZYCH ZOSTAĆ WŁAŚCICIELEM TAKICH KOLCY. KAŻDY KOLEC MUSI MIEĆ CERTYFIKAT(CHYBA Z TEJ BANDYCKIEJ ORGANIZACJI)(MOŚ) I MUSZĄ ONE BYĆ Z HODOWLI.
NO DOBRA, NIECH TAK BĘDZIE, ABY CHRONIĆ ZWIERZĘTA. ALE Z DRUGIEJ STRONY MASOWO MOŚ MORDUJE ZWIERZĘTA WYDAJĄC CZĘSTO NIEPRAWNE DEC. TAK JAK IM IMWESTORZY, ALBO INNI MINISTROWIE, CZY WOJEWODOWIE NAKAŻĄ(KOLEŻEŃSKO).
SKORO WOJTAN DOSTAŁ TAKA KARĘ ZA TE KOLCE, TO JAKA KARA POWINNA BYĆ ZA "PORY KUREWSKIE ŻERAŃ".
SKORO WOJTAN DOSTAŁ 3/2, TO ILE NALEŻAŁBY ORZEKAĆZA GWAŁTY, CZASAMI TAK ORZEKAJĄ.
DLA MNIE TO NIECH BĘDZIE NAWET KARA 50 000 PLN ZA HANDEL TAKIMI KOLCAMI, ALE BANDYTÓW I PRZEKRETACZY NALEŻAŁOBY PO PROSTU LIKWIDOWAĆ.
JESTEM ZA SPRAWIEDLIWOŚCIĄ, ALE MUSI BYĆ ONA WZGLEDNA, JEŚLI ZA KOLCE DOSTALEMY 2/3, TO ZA WYCIĘCIE BEZPRAWNIE KILKUSET DRZEW...NO ILE? 3/3 ? WIĘCEJ, MNIEJ ? ILE ? JA BYM POUCZYŁ, BO PRZECIEŻ TO TEŻ FORMA KARY.............ŻENADA..........

# marysia

06.11.2006 07:31

ech.. znowu ten urbański.. po co on wtym PISie jest?? czy Kaczyński nie wie że to lewy człowiek??

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe